Skocz do zawartości
tokarex pontony

Koszulki haczyk.pl


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Małe pytanie. Posiadacie jeszcze takie koszulki???

Zastanawiałem się ostatnio nad nową akcją z koszulkami Haczyk.pl. :cool:

Mam na oku firmę, która może coś takiego zrobić, ale najpierw chciałbym wiedzieć jaki jest popyt na taki towar u progu sezonu :mrgreen:

Kto chętny niech da wstępne info- najlepiej w tym temacie- to pozwoli mi się zorientować o jakich ilościach rozmawiać z wykonawcą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mie cena tych koszulek,koszty przesyłki a wtedy bedzie wiadomo ile bede brał :wink:
Ja bym ze 2 kupił:)a jak cenowo to wygląda??:)

Dowiem się wszystkiego wkrótce. Na razie chodzi mi o wstępne rozeznanie zainteresowania- bez zobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle że dwie to wezmę napewno

Jak Ty dwie to ja przynajmniej jedną ;) Może nawet razem wysyłkę byśmy wzieli

Tomek bez podania szczegółów to nieco pisanie palcem po wodzie :P Poza tym deklaracje to jedno a realne zakupy to co innego. Teraz deklaracji może być i na 1 000 sztuk a jak przyjdzie co do czego to .... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.