Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Reńska Wieś- Zbiornik Dębowa


Gość primo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość primo

Mam pytanie dotyczące tego łowiska- ogulnie to chodzi mi o informacje dotyczace warunków ,opłat i dojazdu nad to łowisko. Ktokolwiek tam łowił i może mi pomóc to z góry

Z racji tego ze daleko nie mam, wyskoczylbym na kilka dni, moze ktos napisac cos wiecej na temat tego zbiornika ? Jak to jest z oplatami ? Bo podobno okreg katowicki ma porozumienie z opolskim w sprawie lowisk , wiec bede musial wnosic oplaty czy tez nie ? Mozna podjechac samochodem pod sam zbiornik ? rozstawic namiot czy tez camping ? Kazda cenna wskazowka sie przyda

oto ten zbiornik

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e686043521a98f64

Byl ktos ? W ktorym miejscu najlepiej sie rozkladac ? Czy mozna podjechac samochodem i przyczepa campingowa pod samo jezioro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Byłem łowisko to znajduje sie odemnie ok 15 km

Opłaty trzeba dokonac w sklepie mysliwskim na ulicy Sądowej w Kozlu.

Kosz wynosi 20zł (Niewiem Czy chcesz na weekend czy na rok) .Opłaty musisz dokonac poniewaz jest to łowisko specjalne.

Samochodem raczej mozna podjechac pod samo łowisko lecz niewiem jak z namiatem poniewaz wszystko zalezy nma jakie miejsce trafisz ze bedzie wolne.

Miejscówki najlepsz według mnie sa od strony renskiej wsi.

Tu podam opis łowiska

Zbiornik położony jest przy drodze nr 40 i 45 łączącej Kędzierzyn Koźle z Raciborzem. Właścicielem akwenu jest gmina Kędzierzyn Koźle, zaś gospodarzem - koło PZW Reńska

Akwen zarybia się także sandaczami, sumami, szczupakami, karasiami oraz węgorzami, więc Dębowa nie jest łowiskiem wyłącznie dla karpiarzy. Mogą tu wypoczywać łowcy innych ryb z całymi rodzinami. Do dyspozycji są łodzie, kajaki, rowery wodne, piękne kąpieliska oraz parking niewiem czy teraz wypozyczaja łowdzie.. Ponadto nad brzegiem zbiornika góruje wspaniała rybaczówka o nazwie „Hula Gula", w której można bardzo tanio i smacznie zjeść posiłki.

Na co łowić w Dębowej? Powinniście mieć kulki proteinowe o zapachu małży kraba, ryby oraz truskawki i Tutti-Frutti. „Uniwersalna" kukurydza już nie jest tutaj tak skuteczna jak kiedyś. Na Dębowej można wywodzić zestawy i zanętę środkami pływającymi. Polecam również łowienie na pellet. Jest on tutaj bardzo skuteczny.

Dno jest piaszczysto muliste, srednia glebokosc to 2,5 do 4,5metra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wizytami bywa ciężko swego czasu jeżdziłem co 2 dni lecz teraz trochę mi sie nie opłaca bo znalazłem inne łowisko lecz leszczowe.

Jak teraz z rybkami to nie wiem ale za niedługo sie z wujkiem wybieramy ponieważ on tam woduje łódz. Postaram sie dowidzieć jak teraz z rybami na dębowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

może mi ktoś udzielić więcej informacji na temat tego zbiornika? wyczytałem tutaj ze niby trzeba tam płacić za łowienie, ale w regulaminie tamtego łowiska nic takiego nie wyczytałem. Byłem tam ostatnio na nocce i powiem tyle że porażka. same małe płocie, a na kulkę proteinową nawet brania nie miałem. A łowisko miałem dobrze zanęcone. Gdzie są tam najlepsze miejsca i jak tam łowić żeby coś złowić. czym nęcić, co na hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Witam, wybieram się na ten zbiornik w najbliższym czasie na dłużą zasiadkę. Głównym celem jest karp i amur. Ma ktoś może jakieś sugestie dotyczące miejscówki, bądź smaku kulek/peletu, czy może skuteczniejsza jest kukurydza? Był ktoś może z kolegów już tam w tym roku ? Jak rezultaty ?

Pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.