Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

GoczałkowiceZdrój


Samplot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie , jadę do sanatorium na 3 tygodnie do Goczałkowic Zdrój ośr.Gwarek i w wekendy chciałbym gdzieś blisko wyskoczyć na ryby czy jest taka mozliwość ? , widziałem przy stacji PKP mały staw ale szczerze mówiąc nie wiem czy wolno tam łowić .Jeżeli jest ktoś z okolic niech mi napisze na gg co i jak .Dziękuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
widziałem przy stacji PKP mały staw ale szczerze mówiąc nie wiem czy wolno tam łowić .

Nie wolno, bo to stawy hodowlane, ale tuż za stawami jest Wisła (PZW) lub około 3 km od sanatorium jezioro Goczałkowickie (czytaj temat Zapora Goczałkowice). W obu przypadkach można wykupić czasowe pozwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem przy stacji PKP mały staw ale szczerze mówiąc nie wiem czy wolno tam łowić .

Nie wolno, bo to stawy hodowlane, ale tuż za stawami jest Wisła (PZW) lub około 3 km od sanatorium jezioro Goczałkowickie (czytaj temat Zapora Goczałkowice). W obu przypadkach można wykupić czasowe pozwolenie.

Tak poza tematem,to ładnego masz okonia w emocie.Ja w zeszłym roku złapałem takiego na 33cm. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.