Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowiska komercyjne


artech

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

Bumel któryś z nas się myli, ale wydaje mi się że łowiska komercyjne to nie stawy hodowlane i tam również trzeba się postarać aby rybkę złapać tylko jest ich tam trochę więcej i mamy pewność że tam są, a to ćzy je złowimy to zależy już od nas i ich żerowania. Ale dopuki nie spróbujemy to się nie przekonamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Nie posiadam karty wędkarskiej i nie kłusuje a rocznie nie wydaje więcej kasy na łowiskach komercyjnych niż na składki dla PZW i ich srebne mercedesy prezesowskie .Czyli płace gospodarzowi wody i to jest uczciwy układ, który powinien obowiązywać w całej polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anonymous

Ja też nie mam karty i łapie na wodach ale w województwie podkapackim. Może łapał z was ktoś na Lipiu niedaleko Głogowa Młp. jeśli tak napiszcie z jakimi efektami na co o jakiej porze itp itd. :lol: POzdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Są różne szkoły i podejścia. Ja tam uważam, że dzikie łowiska dają więcej frajdy, bo tam trudzniej jest coś złowić. Uważam jednak, że aby frajda była, powinno być odpowiednie podejście. Co z tego, że są super łowiska jak ludzie nie wędkują już dla frajdy. Coraz częściej jest tak, że jak już ktoś jedzie na ryby to musi wróćić z pełnym bagażnikiem. Po co to? Następny przyjedzie i nie złowi nic bo poprzednicy przetrzebili wodę i jest licho, więc będzie narzekał, że PZW nic nie robi, że jest marnie. On tu płaci i ryba być musi. Ja jestem osobiście zwolennikiem łowienia dla przyjemności. Owszem czasem zabiorę jedną lub dwie, żeby żona nie mówiła, że jestem nieudacznikiem ;) Komercujne łowiska są też dla ludzi. Jeśli ktoś ma ochotę , nie ma karty albo poprostu nie lubi ryby ze stoiska w Geant to pojedzie sobie na komercjaka i tam będzie miał wszystko, rybę, frajdę i trochę mniej grosza w kieszeni :) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

zapraszam nad prywatne jeziorko korzecznik

zezwolenia dobowe kto ile czego złapie jego sprawa

wedkowanie z brzegu o wedki tez nikt sie nie upiera oczywiscie w granicach rozsadku

jezioroko polodowcowe

dzikie ok 20ha

głebokosc ok 4m teraz gdy wody ubyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 3 months later...

gdyby ktoś wybierał się na stawy do Jezierzyc to niestety spuszczono już tam wodę i chyba dopiero na wiosnę 2009 znów ruszą , to samo w Osuchu pod Gryfinem . byłem dziś jednak rekreacyjnie w Jarosławkach i dowiedziałem się , że za około 2 tyg planują spuścić wodę . to tak w ramach informacji . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

mieszkam jakies 10-15 km od jeziora Gardzko szczerze mówiąc nigdy tam nie łowiłem jeżdziłem tylko na biwaki ,ale słyszałem ze te jezioro jest teraz wydzierżawione i zarybione to tylko pogłoski lecz znajomy złowił tam szczupaka 6,5 kg oraz kilka innych duzysz zębaczy więc ryba tam jest napewno . jezeli ktos wie cos więcej o tym zbiorniku prosze o opis chętnie wybrałbym się tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
Gość feeder

Ja byłem nie dawno w Jezierzycach... na dużym zbiorniku karasie nie dają szans innym rybom ;/ a najgorsze że wymiary tych karasi nie oszołamiają... na małym to standard lin karp, chociaż jak byłem ostatnio to słabizna karpie małe a o linach to już nic nie mówię ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.