Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Travertine FD45 Baitfeeder TRB45


bary_47

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

guslik, ja mam travertine 55 i sobie chwale, w tej cenie nie znajdziesz lepszego kręcioła - gorąco polecam będziesz zadowolony. Sprawuje się bezproblemowo wystarczy go przesmarowac po sezonie i bzyka bez zażutu. Sprawny hamulec - zero zakleszczeń równy nawój żyłki i płynna praca.

Ps. Idż do innego sklepu (jak by pszyszedł klijent do mnie do sklepu i chciał ten kręcioł to bym go dla niego zamówił i tyle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam,powyżej w postach zauważyłem podane pojemności szpul. Radziłbym nie ufać bezgranicznie opisom.Do federka kupiłem travertine 30,wg opisu ma pomieścić 150m /0,25,a u mnie nie zmieściło się 150m 0,22 sufixa :razz: .Podobnie jest z kołowrotkami innych firm,ale nie o nich ten temat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150m 0,22 sufixa :razz:
prędzej ten sufix jest przegrubiony i ma 0,25 choc to niewielka roznica a zapelnienie szpuli jest dosc subiektywną sprawą.

też nie biorę opisu ze szpuli za święty i pewny, przewaznie itak daję jakiś podkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej ten sufix jest przegrubiony i ma 0,25

Myślę,że akurat ta firma trzyma parametry,a że bzdury wypisują na sprzęcie(szpule),to jest pewne.Spróbuj nawinąć na Byrona Alice 3000 to co jest napisane na szpuli :razz: .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich!

Chciałbym kupić kołowrotek karpiowy do +-140PLN. Szukając natknąłem się na

okumę TRAVERTINE TRB 45.

Co o niej sądziecie?? Czy warto w tej cenie kupować kołowrotek z wolnym biegeim czy go jednak sobie darować?

Czekam na propozycję (najlepiej z linkami do skelpow/allegro) innych kołowrotków w podanym przedziale cenowym.

PS: Kołowrotek będzie służył mi do połowów z gruntu, głownie na leszcze, karpie i amury. Na moim łowisku trafiają się większe okazy... więc nie chciałbym kupić jakiegoś szajsu, który się przy większej rybce rozleci:P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.