Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na sandacze
bary_47

Travertine FD45 Baitfeeder TRB45

34 postów w tym temacie

Odświeżam temat żeby nie zakładać nowego. Jak jest z tą 40. Bo w sklepie mają tylko 40 i nie planują sprowadzać w najbliższym czasie bo im sie podobno nie sprzedaja zabardzo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

guslik, ja mam travertine 55 i sobie chwale, w tej cenie nie znajdziesz lepszego kręcioła - gorąco polecam będziesz zadowolony. Sprawuje się bezproblemowo wystarczy go przesmarowac po sezonie i bzyka bez zażutu. Sprawny hamulec - zero zakleszczeń równy nawój żyłki i płynna praca.

Ps. Idż do innego sklepu (jak by pszyszedł klijent do mnie do sklepu i chciał ten kręcioł to bym go dla niego zamówił i tyle)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,powyżej w postach zauważyłem podane pojemności szpul. Radziłbym nie ufać bezgranicznie opisom.Do federka kupiłem travertine 30,wg opisu ma pomieścić 150m /0,25,a u mnie nie zmieściło się 150m 0,22 sufixa :razz: .Podobnie jest z kołowrotkami innych firm,ale nie o nich ten temat. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
150m 0,22 sufixa :razz:
prędzej ten sufix jest przegrubiony i ma 0,25 choc to niewielka roznica a zapelnienie szpuli jest dosc subiektywną sprawą.

też nie biorę opisu ze szpuli za święty i pewny, przewaznie itak daję jakiś podkład.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
prędzej ten sufix jest przegrubiony i ma 0,25

Myślę,że akurat ta firma trzyma parametry,a że bzdury wypisują na sprzęcie(szpule),to jest pewne.Spróbuj nawinąć na Byrona Alice 3000 to co jest napisane na szpuli :razz: .Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich!

Chciałbym kupić kołowrotek karpiowy do +-140PLN. Szukając natknąłem się na

okumę TRAVERTINE TRB 45.

Co o niej sądziecie?? Czy warto w tej cenie kupować kołowrotek z wolnym biegeim czy go jednak sobie darować?

Czekam na propozycję (najlepiej z linkami do skelpow/allegro) innych kołowrotków w podanym przedziale cenowym.

PS: Kołowrotek będzie służył mi do połowów z gruntu, głownie na leszcze, karpie i amury. Na moim łowisku trafiają się większe okazy... więc nie chciałbym kupić jakiegoś szajsu, który się przy większej rybce rozleci:P

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz