Skocz do zawartości
tokarex pontony

Salmo Thrill


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś jakieś efekty na Salmo Thrill firma ta reklamuje go jako killera na bolenia kupiłem łapałem raz niestety nic ale możliwe że akurat boleń nie żerował bo nic nie biło, łapie najczęsciej w warkoczach na wiśle, jeśli ktoś miał efekty niech napisze jak go prowadził, w jakim tempie< wiem że szybko ale chodzi mi czy bardzo szybko czy średnio szybko > jak trzymać wędke ogólnie wszystko co może się przydać......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poczytaj na j.pl, tam sporo zostało napisane jakich przeróbek trzeba dokonać w thrill-u żeby cokolwiek na niego połowić. Kiepski wobler - szkoda czasu. Tutaj w IRE też się nie sprawdził, zalega na dnie pudełka które zalega na dnie szafy. Bez widoków na wodę :twisted: (chyba że rura pęknie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolek jak bije u mnie na rzece, to nawet koło pyska jak mu nim przelecę nie chce wziąć.
:roll: Bo boleń tak nie żeruje, raczej się nie zdarza aby boleń reagował na przepływający mu przed nosem wabik. To wabik ma się znaleźć w odpowiednim momencie w odpowiednim czasie jak boleń atakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Kiedyś napisałem że dobry jest Hermes Glooga , ale od kąd łowie na woblery"hand made" żaden kupny nie ma z nimi szans.A najwybitniejsze woblery są to te które są tworzone z myślą o konkretnym łowisku! :cool:

Hand made do thrilla ma tyle co zdezelowany trabant do ferrari. Nie ma czego tu porównywac a mianownikiem wspólnym jest chyba tylko to że i thrill i ręcznie wykonane boleniówki mają kotwiczki bo nic innego ich nie łączy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc widze ze chyba nie warto inwestowac w tego wobka, a mocno sie z kolegą nad nimi zastanawialiśmy, bo jak przychodzi wieczór i woda sie uspokaja to na powierzchni tak zeryje ryba ze az nie chce sie wracac do domu :wink:

A co byscie polecili w tym miejscu zamiast tego thrilla :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byscie polecili w tym miejscu zamiast tego thrilla

No i tutaj zaczynają się schody ponieważ w sklepach nie ma bardzo dobrych przynęt boleniowych. Jeżeli chodzi o woblerki to możesz spróbować kupić jakieś przynęty ręcznie robione ale z tym jest ogromny problem bo z reguły w sklepach brak jest takiego asortymentu a jeżeli już się jakiś towar znajdzie to albo do niczego się nie nadaje albo jest to wielkość kilku sztuk które szybko znikają. Niemniej jednak możesz poszukać boleniówek Gusmana których skuteczność mówiąc szczerze jest dość słaba ale i tak dużo większa od thrilla. Pozostaje tylko jeden problem - nie wiem czy w twojej okolicy są one dostępne. Możesz zaopatrzyć się też w gumy knight ale one też nie są rewelacyjne i sukcesu nie gwarantują. Poza tym obrotówki w rozmiarze 1-2 typu long ale tek jak i poprzednio nie są one jakieś rewelacyjne na bolenia.

Jako ciekawostkę napisze że jakieś czas temu w kilku sklepach wędkarskich tak z czystej ludzkiej ciekawości poprosiłem o pomoc w wyborze wobka boleniowego i to co mi proponowano świadczyło tylko o niekompetencji sprzedawców więc nie daj sobie wcisnąć badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde same negatywne słowa o tym wobku a na innych forach zachwalają go że hej, piszą że padło na niego wiele boleni..... nie wiem co o tym myśleć no nic czekam na dalsze opinie chciałbym tutaj znależć jakiegoś uzytkownika który złapał bolka na Thrilla.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego wobka od kilku dni.udało mi sie jednego bolka30cm na niego złapać.

Miałem ten sam problem z plączeniem plecionki o kotwiczki jak napisał Keri po zdjęciu kółka łącznikowego ten problem zdarzał się zadziej.

Moim zdaniem po prostu trzeba próbować a w odpowiednich warunkach może być skuteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde same negatywne słowa o tym wobku a na innych forach zachwalają go że hej, piszą że padło na niego wiele boleni..... nie wiem co o tym myśleć no nic czekam na dalsze opinie chciałbym tutaj znależć jakiegoś uzytkownika który złapał bolka na Thrilla.....
No chłopie. Jak chcesz go kupić to go poprostu kup i sam sprawdź. Jeśli w końcu doczekasz się na post kogoś, kto złowił bolenie na tego woblera i go pochwali to nie sprawi to i tak, że thrill nagle stanie się dobrą przynętą.

Ja na bolenia próbował bym użyć tego samego woblera którego używam na sea bassy - kujawskiego slippera w polsce zwanego ukleją

http://www.woblerytaps.republika.pl/ukleje.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak on pracuje
To jest typwy pullbait więc, jak już gdzieś pisałem, pociągasz go energicznie lub podszarpujesz. Na głębszej wodzie i gdzie są do tego warunki szczytówką w dół (ja tak na niego łowię rdzawce). Kiedy indziej szczytówka do góry (sea bassy). Zawsze chodzi o to żeby uzyskać efekt walk the dog. Wobler jest wolnotonący więc zawsze pracuje w górnej partii wody.
Gdzie można je kupić?
Na stronie którą podałem wyżej kliknij na 'kontakt'. Możesz je zamówić telefonicznie lub mailem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.