Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zarzucenie sprężyny z zanętą


eqzpert

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie metody gruntowej ze sprężyną.

Jeżeli nie macie brań to jak często ściągacie zestawy i ładujecie zanętę. Czy takie zarzucenie sprężyny z zanętą nie płoszy ryb ??

Co jest lepszym rozwiązaniem na łowisku gdzie jest dość płytko przy brzegu: czy lepiej wejść w woderach kilka metrów i zarzucić wędkę czy lepiej, żeby zestaw wylądował bliżej brzegu. Nie wiem czy takie wchodzenie do wody nie płoszy ryb.

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeżeli wejdziesz w miejsce żerowania ryb to oczywiście je spłoszysz. Lepjej będzie ci delikatnie to wody wrzucić zestaw niż kombinować z wchodzeniem do wody. zestaw ściągam jak nie ma brań co godzine nawet dłużej trzymam w wodzie. Pamiętaj żeby wrzucać zawsze w to samo miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
czy lepiej wejść w woderach kilka metrów i zarzucić wędkę

A powiesz mi jak masz zamiar łowić kilka godzin z gruntówką po pas w wodzie taki sprzęt ustawia sie na brzegu na stojaku wchodzenie ploszy ryby a jak chcesz dalej łowić kup cięższą sprężynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.