Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Topola


lacki666

Rekomendowane odpowiedzi

no ja nie pisałem że byłem w zeszłym tygodniu chyba w czwartek od taśmociągu to porażka leszczyki 7cm wszystko atakowały, nikt nic nie łowił w sumie to 3 osoby były. Z nocki chłopaki sie pakowali też nic nie złowili. A jak tam u ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

A umnie kolego nawet nie ma czego komentować byliśmy na taśmach nastawiliśmy sie na nęcenie rakietą pelletem ochotka plus truskawka i przez 5h 1 leszczyk jak dłoń i jedna płotka ogólnie biednie następnym razem trzeba sie wybreać chyba na łódke koło wyspy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło której wyspy ? jak pływałem w czerwcu to cały leszcz stał hmm jakby ci to wytłumaczyć wiesz gdzie jest zakręt w błotnicy i są świerki i obok parking ? to cały leszcz pływał na wprost ok 200-300m od brzegu ale zbierał zielenine z wierzchu a teraz to pojecia nie mam gdzie on jest. Ogólnie na topoli bardzo mało ryby jest, tylko w tym roku coś wiecej okonia się pojawiło. Ale z tego co wiem to wszędzie od 2 tygodni jest straszna lipa na wszystkich zbiornikach dlatego wszyscy jeżdzą na grzyby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie panie byłem na nocce z piątku na sobotę na taśmach od godziny 20 i posiedziałem tam jedynie do godziny 1 w nocy w tym czasie 8 Leszczy 50+ na kukurydzę z atraktorem truskawkowym. Plus jedne zerwanie czegoś większego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, misiolek napisał:

Ostatnio trochę połapałem od garbatego. Oczywiście leszczy. Ja mam pytanie do amatorów kozielna. Czy ktoś łowił z łodzi w okolicach trzcin? Tam gdzie uchodzi kanał ulgi z topoli. Co tam mozna połapac?

Siemka. Wybieram się w przyszłym tygodniu po raz pierwszy na Topolę właśnie gdzieś w okolice garbatego , ale potencjalne miejsce wybrałem palcem po mapie ;) . Prosiłbym o wskazanie rejonu /nie miejscówki ;) / , gdzie można podjechać autem w miarę blisko wody /nocka/ i coś połapać . Pozdrawiam .  

Topola.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2018 o 06:30, LeChifre napisał:

Panowie panie byłem na nocce z piątku na sobotę na taśmach

LeChifre mógłbyś podać jak dojechać na te taśmy  ? Pytam bo chciałbym po raz pierwszy podjechać w ten rejon na nockę z poniedziałku na wtorek . Będę jechał z Wałbrzycha . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wystarczy podjechać kawałek dalej drogą główną w kierunku paczkowa i po prawej bd miał dość duży parking nie trudno przegapić polecam miejscówke ostatnia nocka z wtorku na środę 1 karpik 45cm i 4 leszcze 50-55cm :)

TOPOLA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LeChifre napisał:

Kolego wystarczy podjechać kawałek dalej drogą główną w kierunku paczkowa i po prawej bd miał dość duży parking nie trudno przegapić polecam miejscówke ostatnia nocka z wtorku na środę 1 karpik 45cm i 4 leszcze 50-55cm :)

Dzięki za info i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2018 o 20:20, LeChifre napisał:

Kolego wystarczy podjechać kawałek dalej drogą główną w kierunku paczkowa i po prawej bd miał dość duży parking nie trudno przegapić polecam miejscówke ostatnia nocka z wtorku na środę 1 karpik 45cm i 4 leszcze 50-55cm :)

TOPOLA.png

Właśnie wróciłem z nocki na Topoli . Tragedia ! Parking na taśmach zawalony górami ziemi . Łowiliśmy przy slipie koło garbatego i tylko kilka leszczyków 15-20 cm . Pomimo donęcania z procy i z dużego koszyka oraz stosowania wszelkiego robactwa , kukurydzy , peletu - lipa straszna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.