Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zanęty firmowe - który producent zanęt najlepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Tomii to mam rozumieć że to do mnie?

Ja tak tylko dodam że w postach pisałem że chce by był między nami pokój, a maniek mnie od TB wytyka. I jak ja mam to ignorować?

Dla mnie to jest duża obraza, ponieważ jestem powiązany z inną firmą.

Widze że i użytkownicy forum nie widzą mnie jako forumowicza tylko jako gościa do którego sie można czepić. Po zapisaniu 1 mojego postulatu spotkałem się ze słowami krytyki. Wiadomo że krytyka jest wskazana ale o odpowiedniej treści.

Więc kieruje to do wszystkich a szczegulnie do MAŃKA z którym chce sie pogodzić:

Czy możemy żyć w spokoju i korzystać z forum wymieniając się swoimi poglądami na temat łowienia ryb?

Czekam na odzew ze strony wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anonymous

Witam.

Czy mozecie powiedziec cos o zanętach Dragona , jak się one mają do Trapera.

Które są lepsze??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko powiedziec która zanęta jest lepsza, często używam zanety DRAGON MILLENIUM gdy nastawiam sie na konkretną rybę np kar, leszcz.Dodaje do niej dodatki , które sprawdzają sie na dana rybe.Trapera używam głównie jadąc nad jezioro :D:D .łowiąc tam płocie, krąpie, leszcze, karpie, liny wole używacc uniwersalnej trapera :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli będę żydowskim rabinem,czy księdzem prawosławnym,, to mam rozumieć że na tym forum już nikt ze mną nie pokada, panowie czy jesteśmy wędkarzami czy politykami , bo tylko oni się kłócą bo mają o co(o pieniądze)rozmawiajmy o rybach i niech nikt nikomu nie robi głupich uwag,i niech nikt nikomu nie wymyśla że jest z np.z TB czy nie wiem z kąd jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anonymous

witam !! mam sprawe !

chciałbym sie od was dowiedziec czy można mieszac zanety np lin-karas zmieszac z zanętą karpiową ?? chciałbym wiedziec bo nie lubie zanęt "uniwersalnych" a nie jestem pewien jaki to będzie miało wpływ na wchodzenie ryb w zanęte i wogóle!! Prosze o szybką odpowiedz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cinek to dla ciebie

Coco Belge-Mączka otrzymywana ze zmielonego orzecha kokosowego. Mocno aromatyczna, przyspiesza trawienie u ryb i wzmaga apetyt. Słabo klejąca, tworzy chmurę zanętową. Stosuje się ją w ilości od 5% do 15% objętości zanęty.

Copra Melasa-Mączka kokosowa, prażona z melasą. Mocno aromatyczna i słodka. Mieszanka ta jest idealnym dodatkiem do zanęt przeznaczonych do nęcenia dużych ryb. Środek mocno klejący. Stosuje się ją w ilości od 5% do 30% objętości zanęty.

Klej PV1-Mocno klejąca, aromatyczna i słodka mączka. Używana do sklejania i dociążania zanęt. Stosuje się ją w ilości od 10% do 30% objętości zanęty

Wszystkie te produkty to jedna wielka chemia, ludzie pasą tym świństwem rybki i potem sie dziwią że zjeść się ich nie da i tylko łapie się mutanty.Ludzie więcej tradycyjnych zanęt, dobrze dobrane są równie skuteczne, a przy tym mniej szkodzą.

Szymex-zestawiona przez ciebie zanęta wydaje się kompletnie pozbawiona sensu, w szczególności jeżeli chodzi o płocie.

I tak poza tematem to strasznie nerwowi ludzie na tym forumku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Ja jestem otwarty wedkarzu z Warszawy .Zresztą narazie nic niepisze tylko popatrze jak to wszystko sie rozwinie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam wszystkich. :cool:

Chcialbym sie poradzic was w sprawie zanęty jak juz w postach poprezednich wspomnialem to 21 maja jade na zawody i chcialbym by ktoś mi odpisał na ten post która zanęta jest lepsza:

zanęta gutkiewicza produkowana przez sensasa czy może Traper?? Proszę o szybką odpowiedź i o wyniki z korzystania z którejś z tych zanęt. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operujecie jedynie nazwami firm to jest pustosłowie(jaki jest lepszy samochód mercedes czy bmw).Zanęty składają się z wielu składników o rozmaitych cechach,które są mieszane w różnych proporciach.Producęci opisują zastosowanie danej zanęty w określonym środowisku na dany gatunek ryby,nadają przy tym nazwy produktowi.Ta sama zanęta w innej wodzie może inaczej oddziałowywać na ryby tego samego gatunku.Dlatego proszę Was nie piszcie , że ta lepsza a ta gorsza bo to jest kłamstwo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ja nie potrafie powiedzieć ktura zanęta jest lepsza poniewasz bardzo często mieszam zanęty rurznych firm ze sobą dodaje przenice, pęczak, makaron i dodaje rurzne atraktory i jestem z takiej zanęty zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.