Skocz do zawartości
tokarex pontony

gdzie na łowisko specjalne w okolicach warszawy?


lubelmar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę mi się sprawdzać które są wymienione , więc podam które znam :wink:

1.Łowisko Piorunów cennik 15zł dzień powszedni/20 weekend tel.606-469-044

2.Łowisko Lindis ( głosków Zielone ) 20 zł tel 604-389-093

3.Łowisko Rusiec 12 zł tel ?

4.Łowisko Nowodwór 20 zł tel.604-230-820

5.Łowisko Okoń -Janówek Pierwszy 12zł/16zł

6.Łowisko Halinów 3,5 godz. tel.(022)783-60-28

7.Łowisko Całowanie cen nie pamiętam tel. 601-912-778

8.Łowisko Wodne Ranczo Brwinów 15 zł/20 zł tel.509-453-464

9.Łowisko Pod Mentosem Rembertów koło Tarczyna tel.662 979 292

10.Jezioro Pomocnia Błędowo tel(022)785-50-78

więcej nie pamiętam :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ICEMAN0729

3.Łowisko Rusiec 12 zł tel ?

Dołączę się do tej wiadomości jako częsty bywalec tego łowiska - numer do właściciela -227398753.

Cenę za wędkowanie masz kolego nieaktualną , bo w sezonie 2008 wynosiła 15zł cały tydzień/rok bez wyjątku. Podejrzewam, że w tym sezonie będzie ok.18/20zł . Łowisko będzie czynne od maja, chociaż wcześniej właściciel utrzymywał ,że już po świętach:)

Z rybą ogólnie lepiej było w 2007r ,ale ogólnie nie jest źle.

Wtrącając się do poprzednich rozmów , to faktem jest humorek ryb - 2 tyg. temu 11/04/09,od 8:00-16:00-> 12 karpi, w tym jeden 7,3kg, przynęta-kukurydza polna gotowana na miodziku,pogoda "niby"fatalna, zero słońca,zachmurzenie duże-ale bez deszczu, mgła zasłaniająca łowisko, dość zimny wiatr - podsumowując warunki niezbyt przyjazne turyście, w tą niedzielę to samo łowisko, to samo miejsce, ta sama zanęta i przynęta - 1 sztuka i do tego niewymiarowa:) , pogoda - słoneczko, niebo bezchmurne, zimny ,ale wiejący z małą prędkością wiaterek i ostatni mankament- ciśnienie z soboty z południa do niedzieli rano skoczyło z 1010 na 1030 :grin: Niby nic a jednak :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
czy łowisko okoń jest dobre do spinningu?
Nie, nawet bardzo nie. Drapieżnik tam jest ale na spinning nie bierze. Uwielbiam spinning ale często na okoniu go sobie odpuszczam. Miałem tam wiele wypadów ze spinem bez efektów. Oczywiście były i efekty w postaci szczupaków i okoni a nawet jazia ale sporadyczne. Osobiście nie złowiłem na spina ale widziałem przypadki w zimie po zarybieniach pstrągiem że padały pojedyncze sztuki na woblery, obrotówki. Niestety pstrągi te pewnie żywione były wcześniej jakimiś paszami dlatego do ich jedzenia bardzo mnie nie ciągnie co nie oznacza że kilku sztuk nie schrupałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 10 months later...

Czy na Okoniu można swobodnie połowić na spławik? Chciałbym w końcu syna zabrać na jakieś łowisko, gdzie mógłby płotki i karpiki połowić na 3m spławikówkę.

Ja całe życie na spinnig łowiłem, ale ze względu na wiek syna muszę się przerzucić na spławik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Okoniu można swobodnie połowić na spławik?

Tak i to z dobrymi efektami. Na spławik głównie biorą karpie, jazie, pstrągi, karasie, liny (wiosna). Jak wyżej pisałem spinning odradzam ze względu na bardzo słabą efektywność, nic nie tracisz.

Minusem łowienia tam są dość gęsto rozmieszczone pomosty co czasami wymusza pilnowanie zestawu aby nie znalazł się naprzeciwko stanowiska sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
7.Łowisko Całowanie cen nie pamiętam tel. 601-912-778

Z tego co pamiętam to w zeszłym roku cena za dzień łowienia wynosiła 10pln od wędki, 30pln spinning (5pln osoba towarzysząca). Są dwa duże kwadratowe stawy, na jednym grasują różnej wielkości karasie itp ryba, drugi jest zarezerwowany dla Karpi, choć inna ryba również jest o czym świadczą 65cm szczupaki które są również tam łapane. Jeśli chodzi o ryby to są piękne karpie (gość przy mnie wyciągnął takiego pod 10kg), złowione ryby można zabierać ze sobą (oczywiście odpłatnie) niestety karpie tylko miedzy wymiarem ochronnym 35cm a do 3,5kg. Ciekawostką tego łowiska jest to że można zostać i łowić również nocą - ale jeśli chodzi o ceny to nie powiem po ile taka przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.