Skocz do zawartości
tokarex pontony

Lisewo Kościelne - Mochelek


shaman1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Czy ktos był w tym roku Na Mochelku

Ja byłem na tym długim za kościołem po lewej stronie. Gospodarz łowiska kasuje w tym roku 30zł. Warto kupić białego robaka, pinke i kukurydze. Jest tam duży karaś, karp, duzy leszcz, szupak i sandacz. Kazde stanowisko jest dobre, ale polecam stanowisko na końcu łowiska przy małym zniszczonym pomoście.Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 weeks later...

Witam na mochelku bylem w tym roku z 3-4 razy bez wiekszych sukcesow.W tym czasie jak bylem to oprocz jednego goscia ktory kilka leszcze wyciagnal nikt nic ciekawego nie zlowil.Jeziorko fajne mozna grillowac i jest kilka ciekawych miejscowek szkoda tylko ze ryby nie biora.Koszt dniowki to 15 lub 20 zlotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Czy ktos był w tym roku Na Mochelku

Ja byłem na tym długim za kościołem po lewej stronie. Gospodarz łowiska kasuje w tym roku 30zł. Warto kupić białego robaka, pinke i kukurydze. Jest tam duży karaś, karp, duzy leszcz, szupak i sandacz. Kazde stanowisko jest dobre, ale polecam stanowisko na końcu łowiska przy małym zniszczonym pomoście.Powodzenia...

W zeszłym roku miałem tam zawody z koła; praktycznie każdy był nastawiony na karpia ( w zawodach brało udział około 30 osóB). I co najśmieszniejsze nikt nie złowił żadnego karpia. Jestem przekonany, że właściciel bojąc się odrybienia stawu po prostu nakarmił te ryby dzień wcześniej. A jak by tego było mało to miejsca przygotowane były fatalne ( miejsca od 1 do 20pare) nad głowami drzewa; wędką 3,60 nie ma szans na konkretny rzut, kilka osób popsuło sprzęt. Nie mówiąc, że w trakcie zawodów właściciel chodził z kosą i poprawiał nienadające się do łowienia stanowiska wycinając trzcinę.....

NIE POLECAM !! ZERO KONKRETNYCH RYB , WŁAŚCICIEL LECI TYLKO NA KASĘ.

A te mity o dużych rybach to są tak wiarygodne jak ludzie twierdzą, że widzieli YETI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroki w Lisewie kościelnym jest kilka łowisk gdzie można łapać, powyższa dyskusja dotyczy zbiornika "Mochelek". o tym długim słyszałem że można połapać leszczy, karasi i sporadycznie karpi, co do opłat nie jestem pewien chyba 15zł za dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dyskusja dotyczy Mochelka, ale był też wątek o Długim więc nie chciałem zakładać odrębnego tematu. Wiem, że są tam inne łowiska, bywam tam nawet częstym gościem. Opłata 15 jest pobierana na Kościelnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja jeżdżę na to długie jezioro w Lisewie godpodarzam jest P.Sochański i Wójtowicz. Można połapać tam spore karasie , karpik sie trafi. Pływaja tam spore rybki:] Cena:20 zł a od Listopada w tym roku i poprzednich 10 zł:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie pisze że mozesz zabrać 2 karpie o masie3 kg albo jednego o masie 6kg. Karasi jak nałapiesz to ci nic nie powie. Własciciel wporzadku :] No a rybki tam pływaja ładne w tym sezonie wujaszek zlapal 3 karpie w przedziale 10-11 kg kilka sztuk w granicy 4 - 6 kg no i sporo drobnych karpi na poczatku sezonu do 2kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

marley,

Witam.

Czytałem Twoje posty na forum wędkarskim. Czy masz może jakieś namiary na właścicieli łowiska jezioro Długie w Lisewie Kościelnym. A może TY mi odpowiesz na pytanie: jak tam z rybami i czy można tam jechać wcześnie rano np. na 4:00. Czy tam ktoś będzie o tej porze, komu można zapłacić, czy po prostu ustawiam się gdzieś i później właściciel chodzi i pobiera opłatę? Proszę o odpowiedź na maila mariusz_kos@wp.pl

Dzięki z góry i połamania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy lepiej pisać na forum bo może też kogoś innego zainteresować. Właściciel przychodzi po opłatę. W regulaminie jest napisane, że można łowić od 5. Jak z rybami nie mam pojęcia bo w tym roku tam nie łowiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

witam wędkowałem na każdym z tych komercyjnych łowisk i powiem tak ... ryba jest co cieszy :) często wyławiałęm tylko pare sztuk karasi i nie wiedziałęm dlaczego ... dowiedziałęm się że karpiarze wala tak tak kulkami proteinowymi że czasem poprostu ciężko coś złowic na przynęte zwierzęcą...ale tak moja ocena łowisk 7/10 stan ryb 8/10 metoda- tylko grunt ..po kilku wyjazdach stwierdziłem że to za drogi interes paliwo z bydgoszczy + wstęp. w bydgoszczy na torze regatowym można było dużo więcej połapac(do zeszłego roku niestety) , łowisko na suchej jest bardzo fajną sprawą , zbyszewo też fajne(woda PZW) i no i mój nr 1 ze wszystki Wisła :) można jeszcze dodac kusowo (od zeszłęgo roku woda PZW cena za rok to około 200 zł a rybostan dużo lepszy niż na mochelku).według mnie jest wiele opcji,ale przekonałęm się że nie musze jeżdzic pod inowrocłąw żeby łowic ryby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robaq79 ja na kusowo średnio jeżdze ale mój kolega na spining wyciagnał tam w zeszłym sezonie bagatela około 100 sandaczy tyle że z łodki. no a wisełka to jak mówisz da sie piękne okazy wyciągnac...sandaczyk tez się jakiś mi trafilł tyle że ja na martwą łowie a nie spinninguje. moge podpowiedziec żę sandacze w kłusowie tylko na gumy , może w tym roku też się z nim wybiorę , ale spin mnie tak nie kręci ;) zresztą jak cos to pisz w PW to moge Ci podesłac kilka filmików tego znajomka jak w kusowie wyciąga rybki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odwiedziłem w tym miesiącu łowisko Mochelek i..... szału nie robi. Jeśli ktoś chce jechać na polowanie to polecam bo "podobno" są ładne okazy karpi. Na grunt czasem jakiś leszek się trafi ale rzadko a na spławik.... cóż, jak duży robak to i spławik się ruszy ale ryb to nie interesuje. Ogólnie w skali do 10, 2 za ładną wodę i miejsca do polowania. Na łowienie jednak liczyć nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.