Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie na ryby Okolice Piły ?


maniak1125

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 years later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

efekty nocne słabe.. wręcz zerowe były jakieś uderzenia może za późno zacięcie było i sandacza 0 na 6 wyjazdów

3 dni temu byłem na noteci z łodzi w Białośliwiu i strasznie porażka 2 pistolety i parę okoni strasznie kiepsko brały na blaszkę i trok boczny , i zarosła Noteć tak że sama trawa..

interesuje mnie spinig z brzegu :) i spławik biała rybkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie odpuszczam dziś byłem na zalewie na spining pogoda była dziś super na drapieżnika

po dłuższym czasie rzutów dostałem Sandacza (można go zaliczyć do sandaczka) mierzył 28cm ( po zrobieniu zdjęcia wrócił do wody ) no szkoda że się większy nie trafił jutro na żywca jadę :)

1 w życiu sandaczyk mój :)

[ Komentarz dodany przez: sinus: 09-08-08, 22:48 ]

zdjęcie usunięto jako niezgodne z regulaminem wstawiania zdjęć. prosiłbym o zapoznanie się z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, moje ostatnie zasiadki na białą rybe z efektem mizernym, lecz możesz spróbować na warcie w obrzycku lub przed, jesli trafi się w dzień można nieźle sie obłowić... Sumy na czerwonego robaka tez nie są przypadkiem w tamtych okolicach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę trzeba jechać, ale gorąco polecam wypad na północ województwa - do Nadarzyc koło Bornego Sulinowa. Szczupak, piękny okoń, łódź z silnikiem d owypożyczenia i świetna woda max do 3 metrów głębokości.

Cholera czemu ja mam tam tak daleko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zana.com.pl/main.html

tutaj masz wszystko o Nadarzycach włącznie z cennikami Sznurek, nie powiem że jest tanio bo za tydzień łowienia za dwie osoby, włączając w to łódź z silnikiem przez cały wyjazd zapłaciłem coś pod 350 zł.

Jeśli trafisz w dobre dni, szczupak + 80 cm jak najbardziej w zasięgu, przy dobrym przygotowaniu da się zrobić (co w innych polskich wodach nie jest już takie oczywiste :evil: )

Okonie koło 30 cm też żaden problem, ja nic większego nie trafiłem bo raczej na okonie się nie nastawiałem - przyłów szczupakowy.

Z białą rybą też jest całkiem miło - płoć(naprawdę ładna), lin, czasem leszcz fajny się trafi.

NO i więcej takich łowisk - szkoda, że PZW nie umie tak gospodarować wodami jak robią to w Nadarzycach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Jestem z Jastrowia,w Nadarzycach łowiłem jeszcze gdy były to tereny poligonu wojsk radzieckich. Wtedy to było eldorado. Obecnie już tam nie wędkuję,bardziej cenię sobie spokój,niż łowienie.Rzeka Gwda jest tak urokliwa że czasami podziwiając jej piękno zapominam,że przyjechałem na ryby.Jest to rzeka,która zadowoli najbardziej wybrednego wędkarza.Z wytyczonymi odcinkami górskimi,z dopływami w całości jako wody górskie jest trudna do poznania przez wiele lat wędkowania.Zbiorniki zaporowe w miejscowościach;Podgaje,Jastrowie,Tarnówka,Dobrzyca zadowolą wędkarzy łowiących z brzegu jak i z łódki.Pozdrawiam życzę przyjemnego pobytu nad Gwdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam kolegow wedkarzy!!

Mieszkam w Osieku nad Notecia to 30km od piły mam zamiar zasiasc na nocke na wegorza ale zabardzo niewiem gdzie w moim rejonie mozna go złowic moze koledzy sa bardziej rozeznani odemnie to prosze o pomoc :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jesli chodzi o sama pile:

Z jezior polecam jezioro jeleniowe, ktore znajduje sie na przeciwko jeziora plotki.

Mozna tam dostac niezbyt duzego okonia, nieliczne szczupaki.

Jest tam jednak ogromna populacja lina, ktora jest przyzwyczajona przez miejscowych wedkarzy glownie do kukurydzy, chociaz na czerwonego robaka rybka takze potrafi wziac.

Osobniki ktore sie tam zdarzaja dochodza nawet do 4kg, a osobniki 2kg sa u wedkarzy na porzadku dziennym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 years later...

Witam

Widzę, że nikt się tutaj dawno nie udzielał

Może są na forum jeszcze Pilanie i okoliczni mieszkańcy należący do okręgu nadnoteckiego? :)

Ja sam od niedawna należę do tego okręgu i tak zastanawiam się gdzie w okolicach Piły najlepiej połowić. Myślałem o Jelonkach, ale tam to wszystkie kładki są pozamykane niestety...

Ryby jakie mnie interesują to karp i lin, może ktoś mógłby poradzić gdzie najlepiej byłoby spróbować?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.