Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kamień Pomorski - zapytanie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam Panowie, jesli chodzi o kanał to jeszcze odpuscie sobie, tylko srodkiem plynie woda a brzegi w lodzie i dosc solidnym, mysle ze jeszcze z 1,5-2 tygodnie i bedzie ok. lecz niestety dla łowiących z okregu KOSZALIN na wodach okręgu Szczecin mam super info :!: a mianowicie- dopłata na wody nizinne okregu Szczecin wynosi 110zł na 2 wędki z brzegu :evil: , takze Panowie ze szczecińskiego- w tym roku kanał jest wasz, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin_1984 mozna sie domyslac ze woda plynie juz po calosci, a pisze dlatego tak, bo wczoraj w Kronice na pasku pisali ze zlapali na kanale 4 kłusoli, jak wrocisz z Kamienia to napisz co tam w trawie piszczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inf. z nad kanału! Woda jest w korycie, wolna od lodu nawet w zatoczkach,ale płynie dość niemrawo.W czwartek rybka brała niezbyt chętnie - trochę okonka, ale musi być jej sporo, bo przy zacięciach dość często podchaczała się. W ten sposób trafił mi się okonek 0,85 kg. Ludzi po obu stronach jest jak na targowisku, najlepiej brała idąc od pompy to od krzyżówki w prawo do pierwszego zakrętu (byłem od strony Grabowa). Chodzą słuchy że codziennie nad kanałem jest Straż Rybacka - w czwartek kontrolowała dość skrupulatnie. Nie ukrywam że chyba jest to najlepsza wiadomość - no w końcu może zrobią porządek z "szarpakowcami". Życzę powodzenia nad wodą...

PS W Regę weszły piękne srebra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DanielM dzieki za info, z nieba normalnie chłopie spadłeś, jeśli chodzi o pompy to jest tam tak co roku, i to juz tak z 5 lat, wczesniej siedziala pod linią a jesli chodzi o straz to juz ci mowie dlaczego takie kontrole sa: a mianowicie Koszalin - Szczecin brak porozumienia, i straz kontroluje czy ludzie z okregu koszalinskiego nie wedkuja bez dodatkowych oplat, a jest ich bardzo duzo, dla mnie za te porozumienia to powinien ktoś beknąć :evil: bo to jest chore co w zarzadach okregu jednego i drugiego się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzis w okolicach pomp był mój ojciec, wziął sobie moja wędkę Hardy do testowania, trafili na odcinek ok 200 gdzie skupiła się gruba płoć, złapał 24 sztuki oraz kilka krąpi, wszytskie płocie miały ok 0,5 kg !!! Ale takie grube były tylko na krótkim odcinku, ludzie na wale koczowali aż ktoś miejsce zwolni na w tym rejonie. A ojciec wziął 6 plotek, 3 do oczka wpuścił a 3 na patelnię. Mówił mi też że ktoś zboku karasia ok 1,5 kg złapał.

A ja tu muszę pracowac.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też się trafił karasek, ale taki 0.9 kg, na białego robaczka.A więc w końcu coś się ruszyło!!!A pogoda też ma być przednia- w drugiej połowie przyszłego tygodnia nawet do 17-20 stopni.Co to się będzie działo.....!!!!http://haczyk.pl/forum/images/smiles/icon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów wędkarzy , mam ogromna prosbe chciałem wybrac sie na rybki w wasze okolice ale nigdy tam nie byłem mam do łowiska ok 150 km wiec chciałem zapytac czy jest rybka i czy gryzie.Pozdrawiam

ps Wyprawe planuje na piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nie było za ciekawie!!!Nad wodą miejsc nie było już o 5.30, a rybka brała słabiutko. Owszem czepiały się płoteczki,okonki, krąpie, krasnopióry czy ukleje,ale 90% nie nadawała się do wzięcia.W wodzie to jest istny paprykarz, za każdym pustym zacięciem(doslownie!!!!!)na haczyku podczepiała się rybka, albo wisiała łuska(dziś trafiła mi się jak 2zł,chyba z karasia).

Ryba jest wyłącznie na odcinku 200 metrów w okolicy Grabowa i Trzebieszewa. Jak dla mnie,do jesieni, prawdziwe łapanie ryb na kanale już się skończyło - została tylko zabawa w przeciąganie, kto większy ten lepszy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wczoraj byłem na kanale od strony Grabowa. Efekt to 30 płoci (największa 32 cm) i około 60 krąpi. Wszystko na kukurydzę. Na białego robaka nie szło łapać, bo zanim dotarł do dna, to pożerały go ukleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam niedzielny wypad na kanal to totalna klapa na miejscu bylem juz od godz. 6.00 do 13.00 efekt 6 malych ploteczek 1 krapik i 2 male okonki jak palec , akurat trafilem na zawody wedkarskie kola gryfice gdzie startowalo ponad 100 wedkarzy i ztego co wiem wygral ktos niemajac nawet 1kg wszystkich swoich zlapanych ryb .Zajrzalem takze na tzw. pompy bylo tam ok. 30 wedkarzy i tam takze lipa wszyscy narzekali niewiem czy trafilem na fatalny dzien czy rybka juz z kanalu odeszla. Orientuje sie moze ktos kiedy na kanale zaczyna znowu dobrze brac szlyszalem ze jakos na jesien wie moze ktos kiedy dobry sezon sie zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sambo ryba zdecydowanie poszla juz sobie na zalew, a tym bardziej jak mowisz ze na pompach lipa, teraz trzeba sobie odpuscic kanał co najmniej do poczatku Listopada, ewentualnie jak lubisz pochodzic za okoniem to pod koniec Października mozesz juz kontrol robic z gumkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.