Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kamień Pomorski - zapytanie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam panow wedkarzy a takze i panie. Wie moze ktos co sie teraz dzieje na kanale bo slyszalem ze garbus juz szaleje czy jeszcze troche na niego za wczesnie. planuje za tydzien sie wybrac na kanalek ale nie wiem czy warto,odswiezylem ten post bo juz sie niemoge doczekac pierwszej jesiennej wyprawy na ten piekny kanal.Ostatnio bylem na rybkach na kanale 3 maja ale to bylo juz zapozno bo ryby juz nie bylo, byla to moja wtedy pierwsza wyprawa i choc nic niezlapalem spodobal mi sie ten kanal gdzie co roku go bede juz odwiedzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sambo. Jedź na kanał, bo ryby jest w bród.Byłem w tygodniu i połapałem zdrowo.Co prawda nastawiałem się na okonia,ale za bardzo nie brał, więc pozostała płoć,która na kukurydzę i pęczak brała dobrze.Jeśli tylko trafisz na dobry dzień to nieżle połowisz.

Ludzi nad kanałem ful,więc bądź nie później jak 6,30 bo będzie kłopot z miejscem.

Aha, łowienie utrudnia masa płynącego zielicha i przez to trzeba było powtarzać połowę rzutów.

Zanęta + kukurydza z pęczakiem + na prostą w prawo od pomp +ryba na braniu.... będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam troszke spozniona relacja z wyprawy niedzielnej ale bylo dobrze zlapalem sporo ladnych ploci kilka krapi dwa okonie jako przylow a nawet ukleje :smile: za tydzien znow zamierzam sie wybrac albo w sobote albo w niedziele szkoda ze w tygodniu nie moge ale coz poczac praca :neutral: .Panowie wedkarze ozywcie ten temat jak tam u was polowy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zacznij od kija na większości stanowisk wystarczy 6 do płoci,warto przygotować się też rezerwowo na krótsze dystanse (3-4)m,z zanętą jest różnie przy jasnej ryba z reguły ostrożnie wchodziła lub stała na obrzeżach pola nęcenia,ze względu na dno (prawie na całym odcinku gdzie rozgrywane są zawody jest ciemne) lepszym rozwiązaniem będzie ciemna z dodatkami barwionego pieczywa,kukurydzy więcej informacji jeżeli jesteś zainteresowany na PW lub GG 8755046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moj niedzielny wypad na kanal wypad calkiem pomyslnie idzie ladna gruba ploc w okolicach pomp tylko gorzej z pogoda bylo wialo jak na morzu grubsza ploc trafiala sie od czasu do czasu z przewaga sredniej wedkarzy ful trudno o dobre miejsce a bylem na miejscu o 7.15 gdy o 13.00 zmienilem stanowisko bo u mnie za mocno wialo i zblizylem sie blizej pomp stanolem kolo jednego faceta i oczom niewierzylem wyciagal jedna za druga bardzo duza ploc a stalem od niego jakies 10 metrow ale tylko on tak wyciagal innym wedkarza sporadycznie sie trafiala mnie takze od czasu do czasu wiem ze lapal na peczak i kukurydze lowil dwoma batami blisko brzegu facet naprawde pokazal klase jak wyciagnol siatke z wody i przesypal ryby do wiaderka na moje oko wiaderko 15 albo 20 litrowe to cale bylo zapelnione. A co tam u ciebie byles dzisiaj na kanale i jak tam z rybka gryzla :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na deszcz nie wybrałem się.Ciężko trafić, żeby mieć wolne a zarazem znośną pogodę.Ale na pewno wykorzystam najbliższą okazję i napiszę co nad wodą.Będę raczej szukał okonia.

W Kamieniu wędkuje już ponad 15 lat i obraz pełnego wiadra ryb nie jest wyjątkiem,zdarzało się,że pełne były i dwa...Te czasy pewnie już nie wrócą, ale i tak nadal jest całkiem przyjemnie.

Jak będę nad wodą- dam znać.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów byłem na swińcu w ubiegłą sobote wylosowałem stanowisko nr 14 czyli w środku stawki duzej płoci nie było , na zawodach było 28 osób i padła tylko jedna powyzej 0.5 kg .Przez pierwszą godzine łowiłem ukleje póżniej zacząłem kombinować z krapiem brał przy dnie ale słabo branie nastepowało co pare minut zdarzały sie płoteczki ale małe .Koncowy wynik to 8880 pkt .Byłem tam pierwszy raz i teraz wiem ze jak jest ukleja to trzeba ja łowic przez cały czas trwania zawodów , z moich obliczeń powinno to wystarczyc na jakies 12000-14000 pkt bez problemu.Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie informacje od was na temat łowiska .Maciek

ps Zazdroszcze wam tego łowiska takich (wielkich) ukleji dawno nie łapałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar wybrać się jutro na kanał. Podpowiedzcie, czy lepiej jechac od strony Grabowa, czy od strony pomp i gdzie szukać stanowiska - czy próbować na kanale gdzie chodzą pompy, czy na głównym kanale (Świńcu), czy może jeszcze gdzieś dalej iść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam.Chcialbym ci Aro pomoc ale niestety niemam duzego doswiadczenia na kanale :???: bylem tam dopiero 3 razy ale bardzo lubie tam jezdzic mam zamiar sie wybrac w sobote jak bedziesz mogl zapodaj jakies wiesci z kanalu jak tam z rybka czy gryzie i na co ci najlepiej brala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś nie byl to dobry dzien na kanale.Brania były słabe z dużymi przestojami.Moje niezawodne miejsce obdarowało mnie płotką-okolo 5 kg- na kukurydzę +pęczak. .Jak na cały dzień to niewiele,ale za to była gruba,największa 37 cm i dobrze ponad pół kilo.Jeśli chodzi o okonia to klapa całkowita,nie złowiłem ani jednego.

Aro, kanal gdzię pompy nie polecam tam trzyma się w większości drobnica z ukleją.Albo przejdź go mostkiem i w prawo do kanału głównego,tam powodzeniem cieszy się cała prosta.Albo z parkingu od razu idź w prawo i jak dojdziesz do kanału głównego,dobre miejsca są aż do kwadratu i dalej.Jak cieplo szukaj ryby na płytkiej wodzie i na odwrót.Dziś udało się coś wydłubać wyłącznie z płycizny z lini roślin.

PS Jak kanał stoi to ciężko o dobre brania,trzeba dużo ruszać spławikiem albo próbować na grunt.Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow wedkarzy.W sobote bylem na kanale przed pompami od strony mostu i bylem bardzo zadowolony pogoda piekna cieplutko jak na prawie listopad i swietnie brala ploc na kukurydze i peczak, polapac mozna sobie bylo do syta :grin:Nastepny wypad planuje w sobote albo w niedziele. A co u was panowie slychac piszczie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień zaskoczył mnie tak wielką liczbą wędkarzy.Pogoda wprost idealna: ciepło i cały dzień woda szkło, ale wysoka.Okonia nie ma a płoć brała falami i co ciekawe tylko na pęczak.Kukurydzy nawet nie trąciła.Można było ładnie połapać grubej płoci, nierzadko takiej po 30 cm.Brała przede wszystkim na odcinku pierwszej prostej w prawo od pomp.W sumie dzień udany.Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich milosnikow wedkarstwa panowie a moze i panie co tam na kanale brzeczy w niedziele wyjazd juz sie nie moge doczekac oby tylko nie padalo bo prognoza pogody niezbyt ciekawie na weekend sie zapowiada :sad: miejmy nadzieje ze bedzie dobrze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.