Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kamień Pomorski - zapytanie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. W związku z tym, że w czwartek chciałbym wybrać się na "Kanał", a nigdy tam nie byłem, byłoby dla mnie bardzo pomocne gdybym uzyskał kilka informacji. Przede wszystkim jaka rybka najlepiej teraz współpracuje i który odcinek kanału wybrać - przy ujściu, czy przy pompach ? Ponadto kilka słów na temat łowiska - jaka jest głębokość i uciąg wody ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i słuze pomoca, goral28 woda w Kamieniu jest podzielona tzn. po tej stronie mostu po ktorej jest parking to jest woda PZW, a po drugiej opłaty MORSKIE, ale odrazu mowie ze najlepiej ryba trzyma sie na stronie PZW.

Aro skoro mowisz, ze bedziesz tam pierwszy raz, to skad u Ciebie temat "pomp"?, sluchaj teraz ladnie bierze ploc, grunt i splawik, jesli interesuje Cie spining to ładnie wspolpracuje okon, i ryba siedzi teraz od mostu do Grabowa, na pompach jeszcze jest slabo, jesli chodzi o grunt to jest bardzo zroznicowane od 1-6metrow, duzo jest dołków, duza presja wedkarzy skupia sie teraz na pierwszej prostej od mostu, uciag wody ostatnio byl bardzo maly, chociarz teraz jest maly sztormik na morzu to moze byc troszke wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goral28, Inoujscie mozesz sobie odpuscic bo nie ma ryby, wiem bo mam tam pewnego informatora, a z drugiej strony to na Kamieniu w tygodniu jest o wiele mniej ludzi niz w wekend- chyba rozumiesz z jakiego powodu- i ze wzgledu na uciag wody masz wieksza satysfakcje z wedkowania. Polecam zdecydowanie Kamień, pierwsza prosta od mostu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy, dzięki za informacje. Jeśli chodzi o "pompy", to wyczytałem w tym temacie jak w marcu polecałeś to miejsce. Obejrzałem w goglemapach jak wygląda sprawa z dojazdem i dlatego pytałem, czy w chwili obecnej lepiej szukać miejsca przy ujściu kanału, czy jechać w rejon "pomp".

Jeśli chodzi o Inoujście, to w zeszły czwartek w godz. 14.00-17.00 złapałem około 50 szt płotek i 15 szt okoni ( 5 szt. płoci około 30 cm, reszta w granicach 15-20 cm, okonki do 20 cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cichy, dzięki chyba jednak w piątek wyskoczę na Kamień :smile:

Aro, a gdzie łąpałeś? Bo ja byłem od strony spalonego mostu w zeszłą środę 7.00-13.00 i mieliśmy we dwóch 70-80 płotek ale max 25cm.

A we wsi w sklepie właściciel mówił, że trzeba było jechać wcześniej jakieś 3km przez mostek. Podobno tam więcej ryby siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goral 28, ja łapałem jakieś 100 metrów w prawo za mostem Komarowskim (betonowym), czyli dokładnie w miejscu o którym powiedziano ci w sklepie. Łapałem bez zanęcania, ale za to sprawdziłem kilka przynęt. Najgorzej wypadła kukurydza, na którą złapałem kilka płotek, pęczak i pęczak z czosnkiem też bez rewelacji, lepiej już było z białymi robakami. Jednak zdecydowanie najlepsze okazało się ciasto waniliowe Trapera, na które złapałem większość płotek, w tym te największe (nawet trzy okonki skusiły sie na ciasto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłem dzisiaj na "kanale". Rozłożyłem się w połowie pierwszej prostej od mostu. Od 7.00 do 9.00 na spławik i z gruntu nie miałem ani jednego brania. Na spining na twisterka czepił się jeden okonek 10 cm. Zwinąłem się i pojechałem na "pompy". Trochę ludzi tam siedziało i wszyscy narzekali, że straszna nędza. Łapali tylko małe płotki. Na spining złapałem tam z 15 okonków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aro, no to byliśmy razem bo ja siedziałem jakieś 150m od mostu, do 8.30 zero brań płoci, kilka uklei i 3 małe okonki.

Zwinęliśmy się i pojechałem na Inoujście koło spalonego mostu - jeszcze gorzej nic nie brało wszyscy się znad wody zbierali.

Na koniec pojechałem na Inę przy moście betonowym i na przepływankę złapałem 20 płoci 20-25cm.

A załapałeś się na kontrolę Straży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po waszych postach to az mi głupio, bo pow Wam ze jest ryba i bierze, a tu prosze?! :shock: nie wiem czym to wytlumaczyc, ale piszecie ze wszedzie taka lipa, to znak ze trafiliscie najgorzej jak mozna z pogoda, bo innego wytlumaczenia nie widze. Ja jade jutro i zobaczymy czy dalej taka lipa sie utrzymuje czy wrocilo do normy. W godzinach wieczornych dam odp jak bylo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

no w tym roku akurat wyjatkowa zima ja jezdze co roku na łupawe miejscowosc Rowy i tam kolego od połowy lutego juz mozna połowic ładna płoc okonia wiec byłem przekonany ze w Kamieniu tez tak szybko wchodzi rybka ale widze ze jednak troszke pózniej pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przem26 na kanale jest lod i to gruby, na domiar zlego na Zalewie jest zator i niewiadomo czy to wogole do polowy Marca zejdzie, zgadza sie w tamtym roku to i na kanale o tej porze bylo ciekawie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.