Skocz do zawartości
tokarex pontony

jaki feeder do 250zł? z braku funduszy na lepszy :(


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

heh powaznie ? ŁaŁ w sumie nigdy nie złapałem tołpygi i nikt nigdy przy mnie jej nie złapał więc nawet nie wiem na co sie to łapie , w sumie myslałem ze to podobne do karpia jest heheh . Wooow to tu jest galeria :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
ok maniek zdecydowałem sie " chyba " na karpiówke tylko jeszcze mam pytanie 3lbs czy 3,5lbs

Michale w zasadzie 3lbs lub 3,5lbs jest wystarczaiące jaka długości wybierz sam ja preferuje 3,9m lepiej mi się operuje wędziskiem długim, większa kontrola nad rybą.

1lb-0,45kg w uproszczeniu ,ale nie jest to cw. tylko strzałka ugięcia wędziska.

Pytasz o firme no cuż jest wiele , zalezy to tylko od kasy.

Kołowrotek ten co podałeś odpada ,nie podam ci czy 800 lub 10000 bo to jest złudne

pojęcie ,jedyne rozsądne podejście to żeby żyłki 0,40 zmieścił ok.300m. Firma to już

w zasadzie od kasy uzależnione

Wooow to tu jest galeria

To jak ty przeglądasz forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie feder to tylko biała ryba.

I w pełni się z tobą zgadzam. Akurat feederek to moja ulubiona technika i oczywiście przeznaczona jest do połowu białorybu.

Bardzo ciężko będzie dobrać jedno wędzisko, ja używam paru federków w zależności od tego na co się nastawiam, od warunków tzn uciągu, od głębokości łowiska, odległości od stanowiska i bardzu wielu innych czynników. Czasami jest tak, że mając cztery federy w torbie wszystkie nie "leżą" danego dnia. A co do żywca na federku to chyba lepiej już użyć odległościówke /myślę tu o połowie średnich drapieżników/

W/g mnie optymalna długość feedera na rzekę to 3,6-3,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.