Skocz do zawartości
tokarex pontony

Płoć - aktualne rekordy haczyk.pl


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

- Gatunek ryby: Płoć

- Długość w cm: 31cm

- Data połowu:(dzień, miesiąc, rok) 12.08.2008r.

- Godzina połowu:(wg. 24 godzin) 18:10

- Łowisko (ewentualnie szczegóły typu: dokładne miejsce połowu, rodzaj łowiska, nazwa łowiska, najbliższa miejscowość): "Suchy" zbiornik p. powodziowy w Kaczorowie

- Przynęta: Kukurydza konserwowa (dwa ziarna)

- Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.):

Podczas połowu wiał silny, zmienny wiatr, było tuż przed burzą. Hol ryby był stosunkowo krótki - trwał <1min. Łowiłem metodą drgającej szczytówki (żyłka główna 0.20mm, przypon 0.14mm, koszyczek 15g). Zestaw był zarzucony ok. 30m od brzegu na płytki i równy fragment dna. Ryba została wypuszczona.

-Zdjęcia:

87f3a42fe0c123b7m.jpg

7f06020105fe9034m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

- Gatunek ryby: płoć

- Długość w cm : 45

- Data połowu: 30.05.2010

- Godzina połowu: 18.00

- Łowisko: Dąbie Duże, woj. Lubuskie

- Przynęta: białe

- Łapałem na feedera, i przez cały dzień miałem tylko to jedno, jedyne branie. Wymoczony po kilku godzinach ulewy zostałem wynagrodzony :grin: Waga: 1,10 kg

p10309101.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.