Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Spokojne jezioro okolice Drawska pom.


dominik poznan

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

W ośrodku w gudowie ale to jest tak przyczepa będzie stać na polu cempingowym ponieważ właściciele mieszkają w tym ośrodku a odległość przyczepy od ich domu 20 metrów więc bez mojej wiedzy nie odjedzie :lol: A co najważniejsze do jeziorka jest 8 metrów .Co do ośrodka to żadnych rozrywek w nim niema pole namiotowe ,campingowe domki do wynajęcia / prywatne domki .Cisza i spokój ale takiego miejsca szukałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a wiesz może jak nazywa się ten ośrodek za relaksem
Kiedyś był to ośrodek Fabryki mebli w Koszalinie ,właśnie tam najczęściej siedziałem ,a teraz jest prywatny .Jak dojechać ,drogą polną ,ale mogło się pozmieniać bo dawno nie byłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a wiesz może jak nazywa się ten ośrodek za relaksem
Kiedyś był to ośrodek Fabryki mebli w Koszalinie ,właśnie tam najczęściej siedziałem ,a teraz jest prywatny .Jak dojechać ,drogą polną ,ale mogło się pozmieniać bo dawno nie byłem.

Droga polna przeorana od gudowa się nie wjedzie co ciekawego tam łowiłeś? Można mieć tam silnik motorowy przy łodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga polna przeorana od gudowa się nie wjedzie
Na Zumi .pl widać że jest dojazd ,ale dawno nie byłem to nie wiem.
co ciekawego tam łowiłeś?
Przede wszystkim sandacze ,ale to już przeszłość ,trochę szczupca i węgorza ,ale ostatnio jak byłem to te piękne złote leszcze a i dużo jest płoci takiej kilowej.Jak znajdę chwilę czasu to opiszę wszystko po kolei gdzie i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ostatnio jak byłem to te piękne złote leszcze a i dużo jest płoci takiej kilowej.Jak znajdę chwilę czasu to opiszę wszystko po kolei gdzie i jak.

Pozostaje mieć nadzieję że jeszcze tego nie skłusowali i nie było "odłowów kontrolnych" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieję że jeszcze tego nie skłusowali i nie było "odłowów kontrolnych
Niestety i skłusowane i wytrzebione sieciami rybaków jezioro jest ponad miarę ,dlatego uciekłem już z tego miejsca ,bo serce się krajało na ten widok :cry: ,no na pewno coś tam pozostało a i słyszałem ze coś zarybiali szczupakiem ,więc może takiej tragedii nie ma ,ale jak wspomnę te stada leszczy o mglistym poranku ,gdzie płynęło tysiące leszczy 3-4-5-6 kg na tarło to mi się smutno robi :cry: ,nie wspominam też o płoci tej grubej 40-45 cm pięknie wybarwionej ,może coś tam jeszcze zostalo.
Mnie interesują narazie tylko okolice ośrodka relaks
Ale chyba już nie w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna na Lubiu [czerwiec]

4a16b53ade09eeffm.jpg

Maniek a fuuuuuj ,co ty robisz ludzie patrzą :oops::mrgreen:

4bbdc5cb47a124bfm.jpg

To był naprawdę udany połów jednego dnia.

3580a5f8d7bee4f5m.jpg

Fotki są beznadziejne więc jutro skasuje ,muszę zeskanować jeszcze raz to wstawię ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na wakacjach to płoci sporo nawet ci którzy łowili typowo dla zabawy zdarzały się im ładne sztuki .Liny karasie, leszczy nie widziałem u nikogo w siatce po za drobnicą którą łowiły dzieci z pływającego pomostu.Może zostały tylko te duże ostrożne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to czekam na twój wolny czas i chęci na opis
Jak tylko będę miał skan mapy to zabieram się do pisania ,bo z skąd będziesz wiedział gdzie jest np."ściana" muszę to pokazać i opisać.Także wędkarzu cierpliwości. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.