Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jaxon Perseus fly #5/6 2,7 m


czoczo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Związku z tym że postanowiłem przez skompletować swój pierwszy zestaw muchowy zastanawiam się nad kupnem wędki jak w temacie i chciałbym się od was dowiedzieć czy ktoś miał z nią do czynienia, czy ilość sekcji (4) to dobra cecha czy lepsze by było wędzisko dwu składowe ? Za wszystkie cenne informacje dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

O ile pamietam Jaxon Perseus fly #5/6 2,7 m Kosztuje mniej niz 100zl. Zdolnej polki polece ci:

Kongerek

http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=6362&pro=189875

a jesli mozesz dorzucic a (warto bo Jaxona zaraz bys zmienial wiec i tak wydatek) troche grosza to polecam:

Konger World Champion Fly 270 AFTMA 4/5 sa dwuskladowe i 3skladowe

http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=6362&pro=224516

Mam taki od lat i sprawuje sie swietnie. Ryb nie gubi ladnie rzuca... czyli taka Dosia Jakosc za rozsadna cene :mrgreen:

Na poczatek idelany. Nie slyszalem zeby ktos narzekal na ten kij a znam wielu lowiacych na niego wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z World Champion jak sugeruje nazwa (i ja) na pewno bedziesz. Chyba ze masz wiecej kaski wieksze potrzeby itd odezwij sie na priva to pogadamy moze doradze jakis kreciolek linke itd. Nie chce za duzo pisac na foum bo mam :mrgreen: focha :mrgreen: na admina hihi

ps. Oczywiscie najlepiej by bylo gdybys pomacal ten kijek w sklepie i koniecznie porzucal na trawniku zeby sie przekonac co on potrafi i czy ci lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
polecam:

Konger World Champion Fly 270 AFTMA 4/5

jak jest praca tego kija jest szybki, czy raczej witka???

Trochę już czytałem na temat tego kija jednak w sklepie go nie mieli i nie mogłem nim sobie pomachać, ale zaryzykowałem i poprosiłem o zamówienie tego kongerka.

Mam taki od lat i sprawuje sie swietnie.

A masz porównanie z innymi kijami, chodzi mi o to czy według Ciebie jest to jeden z lepszych modeli w tej klasie cenowej i czy klasą i jakością znacząco nie odbiega od tych z górnej półki???

pamietaj..... To choroba nieuleczalna
a śmiertelna???

Wiem że to nie temat na o tym kiju ale nie chciałem zakładać nowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.