Skocz do zawartości
tokarex pontony

Problem


poczatkujacy wedkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dwie_sety
Właśnie przeglądam stronę którą polecił DWIE SETY i strona jest spoko ale to chyba bardziej dla zaawansowanych... Nic nie rozumiem z tamtych rzeczy

Jak to się człowiek musi za młodego napracować.

Ta strona to był przykład co można znaleźć w necie.

Tu masz następne

http://www.vendi.pl/modules.php?name=Topics

Wybierz sobie interesujący cię dział albo artykuł, przejdź do niego i poczytaj.

Możesz też zajrzeć tutaj

http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=All_stories&new_topic=18

Też jest kilka artykułów wartych przeczytania

Masz jeszcze jeden adres

http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=7&Itemid=59

Wybierz interesujący cię dział, wejdź do niego i przejżyj artykuły.

Jeżeli coś jest niejasne pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Wiem że sa takie strony, ale nie wiem czy informacje na nich są prawdziwe

Początkujący wędkarzu i dobrze że masz obawy i wątpliwości co do niekturych artykułów i zawartych w nim treści bo nie zawsze pokrywa się to z prawdą.

Myślisz, że ktoś specjalnie pisze głupi artykuł

A tak zapytam cię Jacku czy uważasz że wszystkie artkuły są Mądre i tak przyjmujesz

je z aprobatą, nawet jak jest sieczka i mijanie się z prawdą.

Jak to się człowiek musi za młodego napracować.

Ta strona to był przykład co można znaleźć w necie.

Tu masz następne

http://www.vendi.pl/modules.php?name=Topics

Wybierz sobie interesujący cię dział albo artykuł, przejdź do niego i poczytaj.

Możesz też zajrzeć tutaj

http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=All_stories&new_topic=18

Też jest kilka artykułów wartych przeczytania

Masz jeszcze jeden adres

http://www.wcwi.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=7&Itemid=59

Wybierz interesujący cię dział, wejdź do niego i przejżyj artykuły.

Jeżeli coś jest niejasne pytaj.

No można i tak, powiedzmy że tą łatwizną zaczną wszyscy się posługiwać na forum

i ciekawie to będzie wyglądać ,ktoś zada pytanie i ktoś mu da odnośnik na inne forum.

Ciekawe do czego to doprowadzi, pewnie do forum odnośników , ale jeszcze takiego

nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dwie_sety
No można i tak, powiedzmy że tą łatwizną zaczną wszyscy się posługiwać na forum

i ciekawie to będzie wyglądać ,ktoś zada pytanie i ktoś mu da odnośnik na inne forum.

Ciekawe do czego to doprowadzi, pewnie do forum odnośników , ale jeszcze takiego

nie widziałem.

Maniek z całym szacunkiem, odpowiem na każdy post w którym postawione jest konkretne pytanie a ja przypadkiem coś wiem na ten temat, ale denerwują mnie lenie i nieuki, którym nie chce się sięgnąć dalej niz to forum. Na dodatek ich pytania wymagają odpowiedzi na kilkuset stronach, no bo co byś odpowiedział na pytanie " Jestem młodym wędkarzem, chciałbym się dowiedziec jak łowić na spining" i wiele temu podobnych pytań ogólnych.

Mogę nie odzywać się wcale ale mogę też podać adres gdzie dostępne są te informacje i to jest chyba lepsze rozwiązanie.

poczatkujacy wedkarz napisał/a:

Internet to źródło kłamstw

No może za mocno powiedziane ,ale większości na pewno.

To po co wogóle otwierać internet?

Tylko to forum jest cudne i nieomylne?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

słuchaj dwie sety poprostu nieodpowiadaj i nieobrażaj a tobie MANIEK hołd za wyrozumiałość dla poczatkujacego. jeżeli poczatkujacy sie tu zaczepił widocznie zaufał nam więc nalezy mu sie pomoc i juz.jeżeli muj chłopak [syn] ocoś sie zapyta z radościa mu odpowiadam. tak jest przy zdrowych relacjach. a przy chorych wysyłajmy innych na inne strony i rozpieprzmy to co budujemy. ten kto zaczyna jest jak dziecko stawiajace pierwsze kroki i jemu należy pomuc. :mrgreen: zresztą moja natura karze zawsze stawac po stronie słabszych i nielubie zadufanych w sobie . morze niekture pytania sa dla doświadczonego naiwne ale gdy nieznasz drogi niepytasz onią a zapytany nieodpowiadasz :? acha niezapomnijcie chłopak ma 13 lat wyluzuj bracie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

to zależy naco się nastawiasz i na jakiej wodzie rzeka czy jezioro. co to ma być karp sandacz a morze na rzece brzana hm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale denerwują mnie lenie i nieuki

Jacku i tu się zgadzam z tobą, i nieraz bywa że na forum jest wiele opisu i mimo to

padają pytania wciąż te same.Ale jak przestaniemy cokolwiek pisać ,to forum będzie

martwe , oczywiście nie wszystko jesteśmy w stanie opisać i pokazać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek mi mówił, że sandacza to w rzece mam szukać bo w jeziorze nie znajde

Piotrek i dziadek miał racje , bo nie w każdym jeziorze sandacze są, powiem więcej

niektóre jeziora sandacz lubi a nie które nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Anonymous

ludzie powiedzcie sami czy teraz w zime jest cos piekniejszego niz wspomnienie jeziora pokrytego mgla z ranka kiedy rozpoczyna sie wedkowanie i ten zapach powietrza!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Maniek wejdz na forum ,,jaka odleglosc zachowac miedzy koszyczkiem a chaczykiem" Przeciesz to jakis apsurd jak mozna poczatkujacemu wedkarzowi poradzic aby zastosowal 50 cm przypon do gruntowki.Przeciesz zeby dokladnie bylo widac branie powinno sie zastosowac 30 cm przypon.takie bzdury wypisywac.mam racje czy nie????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.