Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Automat na robaki


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

W okolicach zalewu w Nieliszu na Zamojszczyźnie stanął chłodzony, samoobsługowy automat. Po wrzuceniu monety wypadają jednak nie słodycze czy napoje lecz... dżdżownice i inna żywa przynęta.

Zdjęcie w artykule na stronach naszego portalu:

http://haczyk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=86

Spotkaliście się gdzieś jeszcze z takimi automatami? Czy to zupełna nowość, przynajmniej w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
super sprawa, często wyjazd na ryby wyjdzie spontanicznie w niedzielę, sobotni wieczór albo inne święto i wtedy jest problem z przynętami

heh ja to mam szczęście :mrgreen: kiedy chcę to idę do kompostownika i kiedy chce to mam czerwone robaki identyczne jak te kupne, jak to dobrze mieszkać na wsi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze mieszkać na wsi :lol:

To muszę sobie kupić wieś :lol: bo też często korzystam z tych robaków. Szkoda tylko, że te z kompostu nie nadają się do cięcia, za dużo "soczku", lepsze są rosówki lub dżdżownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie pchamy do EUROPY.

Nie jest to nowością w niemczech i we francji polacy sie zajmują donoszeniem przynęnt nad wodę ale automat jestem miło zaskoczony.

Do zobaczenia przy automacie z RYBKAMI , poprosze dwa kilo karpika.

Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkuje na zbiornikach okręgu krakowskiego oraz katowickiego i widzę co się dzieje to chodzi przede wszystkim o gówniarzy którzy wyżywają się się na wszystkim co stanie na ich drodze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.