Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaki kołowrotek za 500-600zł


Darnok29

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Koledzy lubicie dalekie rzuty i plecionkę to raczej odradzam Slammera .

Tak? A to niby czemu? Mam slammera, Twin-powera i stradiki i zależności między nimi a długością rzutu nie widzę żadnej. Widzę za to że slammer wcale nie odczuwa dużych główek jigowych, kogutów, woblerów ~70g etc. na dużych wobkach miałem wrażenie że TP się za którymś obrotem rozleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Może faktycznie, źle napisałem :oops:. Moim subiektywnym zdaniem Slammer 260/360 raczej dosyć kiepsko układa plecionki w przedziale 15~20 lb. w połączeniu ze stosunkowo lekkimi przynętami.

Lekkie tzn. jakie 5gr? , slammer układa plecionkę tak samo dobrze jak Twin Power a nawet lepiej (zakleszczanie się zwojów w TP), dziś byłem na Przeczycach ze slammerem , na którym mam 270 m. plecionki spiderwire 0,20 i rzucając gumami z główkami od 10g w górę (przy tej średnicy plecionki uważam to za rozsądną dolną granicę) nie zauważyłem najmniejszych problemów w układaniu plecionki, ba powiem więcej, w TP często przy główkach 10g plecionka o średnicy 0.20mm zakleszczała mi się między zwojami czego tu nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Skoro ci źle układa to widocznie nie masz podkładu wystarczy nawinąć paręnaście metrów nitki przyznam, ze mialem ten problem ale to przy bardzo cienkich plecionkach. Z czystym sumieniem polecam slammera mam go druga jesień oram kogutami jak wariat i podziwiam, ze tak dzielnie to znosi.

Pozdr :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownie chce kupic kołowrotek do srednio ciezkiego spina w granicach 500 do 600 zl do wedki Shimano BeastMaster AX 270MH .Jak narazie moim faworytem jest Penn Slammer 360 jednak niewiem czy kupil bym jakis lepszy kolowrotek shimano czy daiwy za wieksze pieniadze ?rowniez trwaly ? jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad Michu1234 napisałem "Moim Subiektywnym " , "raczej" zdaniem. Jest to śliski temat :roll: - to co Ja nazwałbym poprawnym nawijaniem żyłki, Ty określiłbyś zupełnie inaczej - nie dyskutuje się na temat gustów. Chyba zbyt negatywnie odebrałeś Moje wpisy, odnośnie Slammera. Uważam, iż ten kołowrotek w skali 1~10 według Mnie powinien otrzymać 9 :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.