Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Odra - Obwód nr. 5


.eq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem wybrać się jutro ze znajomym porzucać trochę na odrze i stąd moje pytanko odnośnie obwodu nr. 5. Co pytam ludzi to inna odpowiedz :) Czy można pospinningować na odcinku Zatoki śp. suma , Kanału Odyniec i Kanału Leśnego, a także na wyspie Puckiej do Wyspy Zielonej ??

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Niestety podana strona w niczym nie pomorze bo ni jak ma się do mojego pytania.

Wracam z :arrow:tej strony gdzie mam informacje odnośnie spinningowania w grudniu. Być możne źle sprecyzowałem pytanie, dlatego spytam inaczej. Czy na załączonym obrazku dobrze zaznaczyłem miejsca gdzie spinningować nie wolno w grudniu.

post-2147-1454497190567_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Witam.

Ja jako całkowity amator wędkowania mam kilka bardziej ogólnych pytań dotyczących tego obwodu Odry nr 5.

Zamierzam zdecydować się nad wykupieniem licencji PZW.

Z tego co słyszałem, najlepiej i najwięcej można złowić na Odrze, Regalicy.

Chciałbym zweryfikować te informacje.

Jak jest z tym łowieniem na Odrze? Chodzi mi tu o ten obwód nr 5, ponieważ zamierzam wykupić licencje PZW.

Na jakim odcinku najłatwiej jest coś złowić?

Nie chodzi mi o jakieś dokładne współrzędne ale o takie podpowiedzi z racji, że dopiero zaczynam przygodę z wędkowaniem.

Jak też sprawa wygląda z dojazdem samochodem do poszczególnych miejsc?

Oczywiście chodzi mi o łowienie z brzegu.

Co do metody, też bym proszę o jakieś podpowiedzi, jak na razie łowiłem tylko na spławik na prywatnym jeziorku, więc nie sporo zagadnień jest dla mnie czarną magią ale ogólnie chce się podszkolić i nauczyć, a więc liczę na kolegów pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownikkkk, to dosyć duży obszar i ciężko ogólnie pisać. Poniżej masz mapę która trochę powinna rozjaśnić Ci.

:arrow:Odra Nr 5

Jet tam wiele miejscówek z dojazdem do wody. Generalnie to można powiedzieć że najlepiej łowić na grunt albo spinning. Są też fajne miejsca na spławik.

Poszukaj tematów i poczytaj bo praktycznie jest tam bardzo dużo wiadomości. Jest trochę tego ale to z racji tego że mamy dużo wody :razz:

Np w tych tematach:

:arrow:Cegielinka

:arrow:Regalica

:arrow:Parnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.