Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czarny staw


hodowca177

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem ostatnio na mapie staw który nazywa sie czarny staw i nie umiem o nim żadnych informacji znaleść wiem tyle rze jest w kochłowicach. Wie ktoś czyj to staw? Czy morzna w nim łowić ryby?I czy wogule tam są ryby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 6 months later...

Szkoda, że temat się nie rozwinął. Tak się składa, że mam na to łowisko bardzo blisko. Nie mogę go znaleźć w wykazie z PZW. Może na miejscu dowiem się czyja to woda. Jak się tam wybiorę to opowiem o efektach.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś tam zobaczyć. Masz rację jest to woda PZW, kłopot jest z dojazdem należy mieć specjalne zezwolenie od nadleśnictwa. W przeciwnym razie mandat. Ewentualnie zostawić samochód na parkingu koło łowiska komercyjnego "LIN", z tego co widziałem wjazd na parking to 3 PLN. Od wędki na tym łowisku płaci się 3,50 PLN, dodatkowo dochodzi opłata za złowioną rybę oczywiście w przypadku gdy zdecydujemy się je zabrać do domu. Z tego co mi wiadomo to łowisko "LIN" zostało zarybione karpiem i mają w nim ładne sumy. Opiekun wspominał, że mają kilka potworów około 2 metrów. Może to być ciekawe miejsce by połowić zrobić sobie kilka fotek i wrócić do domu. Chyba, że ktoś by się zdecydował zostać członkiem tego koła. Roczna opłata członkowska to 720,00 PLN.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi sumami to wierutna bzdura która ma przyciągnąć klientów(ten Pan powtarza to każdemu tylko co tydzień dodaje każdej rybie po 15cm) owszem są karpie ale takie do 1,5kg z zarybiania takie same amury a reszta białorybu taki jak wszędzie żadnych specjałów. Oczko mam na ogródku większe :lol: odradzam! strata czasu i pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.