Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Konger World Champions


AdAm

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam wszystkich użytkowników na tym forum. A teraz przejdę do rzeczy .Chciałbym zakupić jakiś fajny kijaszek do łowienia kleni jazi okoni no i żeby miał zapas mocy do połowu szczupaczka i bolenia. Na razie zastanawiam się nad tymi modelami:

*Konger World Champion Impuls 5-18g, 2,70m

*Konger World Champion Turbo 7-21g,2,70m

*Konger World Champion Iri Juggler 5-20g,2,75m

Która z nich była by lepsza? dodam również że mi najbardziej odpowiadałby trzeci kijaszek. A co wy o nich sądzicie ? czekam na opinie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem niedawno world champion iri skipper to ta sama seria co juggler i ta sama akcja tylko wiekszy cw,na sucho wedka pieknie wykonana akcja podobna do wklejanki ale nie calkiem bo to kij z pelnej rury i o to mi chodzilo

,mysle ze bedzie sie dobrze zachwowywac zarowno w opadzie

sandaczowym z gumami i lzejszymy kogutami,i czasami na pstraga z woblerkami i blaszkami,mysle ze ten juggler spelni twoje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

hycu, posiadam od jakiegoś czasu Kongera WC Turbo 2,70 7-21g. Kijka używam jako uniwersalnego, ale z nastawieniem na pstrągi. Łowiłem nim także szczupaki i okonie. Blank pracuje bardzo przyjemnie, podczas holu szczupaków 60+ świetnie amortyzuje i daje poczucie pewności. Łowiłem nim także okonki na bocznego troka i czułem na dolniku każde, dosłownie najdrobniejsze puknięcie. Blank bardzo dobrze przenosi wszelakie skubnięcia. Wykonanie kijka na dobrym poziomie, jedynym mankamentem, który zauważyłem po ponad roku użytkowania to jakość korka. W górnej części zrobił mi się mały ubytek (ale może jest spowodowany kapnięciem kleju "super glue" na korek). Kij niejednokrotnie dostawał mocny wycisk czy to przedzierając się bagnami, chaszczami pstrągowych rzeczek czy nad brzegiem Bugu gdy w silnym nurcie prowadził około15gr główki. Polecam z czystym sumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie :P żeby nie zaśmiecać forum zbędnymi tematmi napiszę tutaj ... a więc kupiłem sobie kijek Konger Carbomaxx Master Spin L 270 / 25 i miał ktoś już taki kijek w "łapach"? jakie rezultaty z zacinania holowania uderzania ryb itp? łamie się , problemy z przelotkami lub coś w tym stylu? kijek dość tani ale aktualnie brak funduszy :-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Czy jest tu zyczliwy uzytkownik, ktory posiada kij Konger World Champion IRI Juggler 305 cm cw 5-20g i zechcialby wypowiedziec sie na temat pracy tego kija w roznych warunkach tj. rodzaj/ciezar przynety, odczuwanie brania w dolniku, ugiecie (najlepiej zamiescil zdjecie ugiecia). Posiadam powyzsze dane na temat tego kija o dlugosci 275 - jest OK. Wole jednak dluzsza wersje 305 pytanie tylko czy pracuje tak samo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Koledzy mam pytanie. Używa ktoś może kijka world champion Salmon? Zastanawiam się nad zakupem i chciałbym zapoznać się z opinią posiadaczy. Jaką akcję ma ta wędka i jak ugina się na dużych rybach? Czy są jakieś różnice w pracy kijów w wersji 2.85 i 3.05? (oprócz tych oczywistych jak długość i ciężar wyrzutowy).

Dodam, że jestem posiadaczem WC Turbo 305 i sprawuje się bardzo dobrze. Złowił już sporo większych rybek i dał dużo frajdy w holu. Ugięcie dla mnie idealne - przechodzące w parabolę- co uratowało mnie przy holowaniu suma na żyłkę 0.18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.