Skocz do zawartości
tokarex pontony

Hel z plaży


papke3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś łowił dorsza z plaży na cyplu helskim. Chodzi mi o łowienie w głębi gdańskiej (ponoć 60m głębokości w zasięgu rzutu?).

Czy o tej porze roku jest sens? Jakie ryby o tej porze roku można złowić z plaży na helu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Byłem dzisiaj na Helu. Nigdzie nie mogłem kupić śledzia więc kupiłem paski z mątwy. Łowiłem też na robaki czerwone. Niestety nic nie złowione ani z plaży ani spinningiem w porcie.

137844e0ad68e99bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na Helu

Dziękuję Ci za to zdjęcie :razz:

Nigdzie nie mogłem kupić śledzia więc kupiłem paski z mątwy

Na turbota dobre też są filety z okonia.

Niestety nic nie złowione ani z plaży ani spinningiem w porcie.

Czy to po prawej we wodzie to pale? Jeżeli tak, to próbuj obok nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Panie i Panowie

Jakie doniesienia z PLAŻOWEGO FRONTU SURF

Interesuje mnie rejon Hel-u.

Gdzie można stanąć , aby w zasięgu rzutu mieć głębokie miejsca :?:

Może jakaś mapka z zaznaczonym miejscem i parkingiem :!: bo na Helu jest CYRK z parkowaniem pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Zafascynowany klimatem morza w końcu widzę coś dla siebie :) surfcasting. Planuje wyjazd na początku lipca w okolice helu, czy ktoś może mi polecić jakąś miejscówkę dobrą dla człowieka który pierwszy raz będzie miał styczność z tym sposobem łowienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Spędziłem cztery dni w Helu. Pogoda na ryby delikatnie mówiąc średnia- deszcz, spadajace ciśnienie. Na dorsza nie wypłynąłem, szczęścia próbowałem z opasek brzegowych, w porcie i z plaży. Jedynym pozytywem jest fakt, że oczyściłem Bałtyk z kilkudziesięciu babek. Nic innego nie skusiło sie na przynęty. U wejściu do portu śledzie też nie współpracowały. Obiecująca miejscówka jest na krańcach zachodniego falochronu- mysle, że 20-30 metrów głębokości w zasięgu rzutem feederem. Spróbować trzeba innym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.