Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Działy i kategorie - pomysły i uwagi


Rekomendowane odpowiedzi

Obsługę, czarny themes coś na wzór tego z peba,

rozwiń bo niekojarzę

usunięcie 30-minutowego czasu edycji.

Kto jest dłużej na forum i pamięta pewne sytuacje dotyczące kreciej aktywności kilku użytkowników wie, że opcja świetnie się sprawdziła. I pozostanie bez zmian.

Coś więcej nowe kategorie, działy itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Np wrzucasz link to filmu z YT skrypt interpretuje zawartość multimedialną i możesz oglądać bez nie potrzebnego klikania w link, tylko bezpośrednio na forum. Niewiem czy php to obsługuje. Czarnego themesa chyba nie musze rozwijać :D ? może obsługa tagów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Być może za jakiś czas nastąpi większa rewolucja jeżeli chodzi o forum i np dodatki lub treści multimedialne, natomiast dostrzegam możliwość zmian w samych kategoriach, np: ich rozbudowę, dodanie kilku nowych, zmian nazw, miejsca na forum. Zanim to nastąpi, ciekaw jestem waszych propozycji, moze sami byscie coś zmienili jeżeli chodzi o poszczególne działy, kategorie lub ich brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

No dobra wiem ,że podobno syty głodnego nie zrozumie, ale może...

Mam pomysł, propozycje na nowy dział a może tylko dobrze poukładany i aktualizowany temat "Tanie wędkowanie" czyli jak łowić i nie wydać fury kasy.

Byłby to może mały miszmasz tematyczny sprzęt zanęty haki i żyłki, wszystko co niedrogie ale sprawdzone solidne i godne polecenia i zarazem dostępne, czy nawet wykonane własnym sposobem.

Dla wędkarza, który łowi już xx lat i ma w pełni skompletowany sprzęt , może to temat mało interesującego , ale dla ludzi zaczynających od zera lub wracających po latach do tego hobby, cena może odgrywać kluczową rolę.

Zastanówcie się nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kto się ma zastanowić forumowicze czy administracja?
hmm drogi Watsonie, skoro, pomysł jest na forum, ogólnodostępnym to można by postawić bardzo śmiałą hipotezę..*
Sprecyzuj pojęcie tanie
oczywiście ,że jest to względne

przecież nikt nie będzie wyciągał pierwiastków z najniższej krajowej i mnożył przez medianę ceny pudełka pinki. :mrgreen:

Myślę, że w zarysie miało by to wyglądać tak na zasadzie (mini "bazy danych" )

np. temat wędki

pierwszy post cena do 100 złotych

i wasze propozycje sprawdzone

spining a (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

spining b (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

spining c (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

spławikówka a (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

spławikówka b (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

spławikówka c (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

karpiówka a (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

karpiówka b (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

karpiówka c (link do istniejącego tematu na forum jeśli jest)

drugi post cena do 200 zł

itd

itd

[...]

[...]

trzeci post cena do 300 zł

[...]

[...]

* że temat jest adresowany do wszystkich z prostego powodu, będzie potrzebna spora wiedza zbiorowa, na temat dość szerokiego asortymentu i modeli

Dla przykładu sam posiadam kilkanaście patyków ,ale może raptem jeden z nich jest obecnie dostępny w sprzedaży, za to z rzeczy nowych w sezonie przechodzi mi przez łapy sporo żyłek i haków które w jakiś tam kategoriach cenowych powiedzmy do 20 zł , do 30zł itd mógłbym rekomendować i polecić

Sam temat mógłby być takim uporządkowanym (przyklejonym w miejscu widoczny) mini skorowidzem /przewodnikiem dla leniwych , jak zwał tak zwał , mniejsza o nomenklaturę.

Nie spodziewam się, że dorobimy się od razu dużego "przewodnika" lecz będziemy tworzyć uzupełniać go sukcesywnie, a w między czasie tomek1 zatroszczy się by producenci bil się o miejsce w "przewodniku" i znaczek "forum haczyk.pl approved" na swoich produktach :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba.

hmm drogi Watsonie, skoro, pomysł jest na forum, ogólnodostępnym to można by postawić bardzo śmiałą hipotezę..*

Bywają dni że mam mnóstwo roboty przed monitorem i w ramach relaksu uciekam na Haczyk wtedy wymyślam takie głupoty, musicie mi to wybaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unises, a może nowa podkategoria w każdej podstawowej tj. w wędkach, kołowrotkach itd?

też to może być jakieś rozwiązanie na utrzymanie porządku tematycznego. :cool: Ordnung muss sein :lol:

czy aż nowa podkategoria?, może tylko temat przyklejony wystarczy ?

Ale z drugiej strony, tylko czy w takiej formie nie będzie to nazbyt 'szczerbate' jedne działy mają taki temat/kategorie inne nie mają ?, a user skacze po forum jakoś tak niesynchronicznie.

Nie wiem czy faktycznie nie założyć nowego działu (ze względu na dostęp, ekspozycję ) "Zanim Kupisz Zajrzyj - co mamy i polecamy" i do niego wrzucić te kilka czy paręnaście poukładanych postów , i przeniesiemy tam też istniejący post z ogólnego "Co nowego kupiliście...

" można jeszcze wrzucić tam temat "Opinie o sklepach internetowych" czy jak mu tam było i mam zamiast protoplasty "tanie wędkowanie " - "kompleksowa strefa komerchy" :razz::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak rozmawialiśmy na targach, z każdej kategori wyciągnąć najwazniejsze informacje tzn.karpiówka taki a taki użytkownik poleca....i link do posta. Nie trzeba się wtedy przekopywać przez cały temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.