Skocz do zawartości
tokarex pontony

Działy i kategorie - pomysły i uwagi


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja myślę tak, skoro poruszamy już przynęty:

- przynęty naturalne (wszelkiego rodzaju ziarna, rośliny itp. poruszane w bardzo znanym, temacie mańka),

- przynęty sztuczne (gumy, wobki blachy itp.),

- przynęty zwierzęce i podobne (robactwo wszelkiego rodzaju, żywiec, mięsko i fileciki);

I jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę tak, skoro poruszamy już przynęty:

- przynęty naturalne (wszelkiego rodzaju ziarna, rośliny itp. poruszane w bardzo znanym, temacie mańka),

- przynęty sztuczne (gumy, wobki blachy itp.),

- przynęty zwierzęce i podobne (robactwo wszelkiego rodzaju, żywiec, mięsko i fileciki);

I jak?

ale robaki to też przynęty naluralne :wink:

idea dobra, nazewnictwo bym zmienił:

-roślinne (i pochodne od nich jak makarony itp. itd.)

- zwierzęce

-sztuczne

-sztuczne muchy (warto sworzyć coś takiego, by gdy zawita na haczyk muszkarz chętny do dzielienia się swoją wiedzą miał odpowiedni poddział)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadalo by się odnieści i zająć stanowisko :neutral: ww sprawie bo zaraz zostane oskarzony o nie zabieranie glosu,dodam ze to moje zdanie osobiste ,Keri ciekawy "tytuł" :shock: -scalanie :lol: -,niejsza o to meritum sprawy to rozdzielenie działu spining i żywiec.Co prawda to prawda nie kazdy spinigista ma ochote czytać o żywcowaniu i rozdzielenie jest logiczne.Tyle że obie te metody mają wspólny mianownik ,drapieżnik.Ale jeśli ma to wpłynąć na lepsze samo poczucie spiningowców to czemu nie ,tyle że zaraz zaczną się następne glosy jak już nie zaczely ,nad następnymi podziałami ,temat grunt można też podzielić ,na DS i gruntówki ciężkie ,a i karpiarzy ,bo to inna kategoria .Tak się zastanawiam ,kto będzie to wszystko pilnował i sprzątał,bo jest wielu co wydaje im się ze w spiningu będzie można pisać o kotwiczkach nie tylko do błystki ale też do żywczyka.Generalnie jestem przeciw ,tworzeniu działu np.biały robak lub kukurydza .nie mniej jednak małe zmiany, mozna dokonac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadalo by się odnieści i zająć stanowisko :neutral: ww sprawie bo zaraz zostane oskarzony o nie zabieranie glosu,dodam ze to moje zdanie osobiste ,Keri ciekawy "tytuł" :shock: -scalanie :lol:
oj oj oj kolego :???: pijesz ze "ktoś" będzie zaraz Cię ponaglał-uwierz że nie.

Kolejna sprawa to tytuł tematu nie jest mego autorstwa :!: został utworzony przez kogoś z zarządu :lol:

Dzięki za głos w sprawie. :wink::lol: aczkolwiek głos zabawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

no bo maniek wylał kubeł zimnej wody, a reszta boi się odezwać :roll:

Maniek spory gość jest, widać boją się go mazgaje :lol::cool:

No tak :lol:

moje argumenty przeciwko manka przegrywają, kapituluję :lol: :lol: :wink:

Ja w sumie tyż :roll: Bo chcę kiedyś pokojowo na Odrze ryby połowić z mańkiem :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chcę kiedyś pokojowo na Odrze ryby połowić z mańkiem
Zapraszam ,nawet zdradze dobre miejscówki. :lol: .
Widzę że sprawa zawisła w próżni jak i 27 innych rozpoczętych-zapowiadanych zmian na forum
:shock: To widze że jesteś bardziej obeznany niż ja :mrgreen: .Co do tematu to troszeczke przesadzacie ,bo głos decydujący nie leży po mojej stronie i nie ja decyduje ,ja wyrazilem tylko swoją opinie .A co bedzie zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie pomyślałam, że jeżeli dojdzie do "scalania kategorii" to chyba lepiej "Pozostałe akcesoria wędkarskie" zostawić jak są; a to dlatego, że czy to w spinningu czy spławiku itp. pojawią się wodery, krzesełka, namioty, łódki i wiele innych..... do czego to podpiąć? No bo chyba bez sensu będzie skakać jak po kanałach tv szukając info np. na temat wypychacza albo podbieraka :roll:

Taka mała sugestia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy nie ma możliwości założenia w dziale "Metody połowu - techniki, sposoby i tajniki poszczególnych metod" tematu dotyczącego metody włosowej np. Karpiowanie???

Jest dużo osób które chciałyby się dowiedzieć coś na ten temat a na forum jest to porozrzucane.

KTO ZA A KTO PRZECIW ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie ma możliwości założenia w dziale "Metody połowu - techniki, sposoby i tajniki poszczególnych metod" tematu dotyczącego metody włosowej np. Karpiowanie???

Jest dużo osób które chciałyby się dowiedzieć coś na ten temat a na forum jest to porozrzucane.

KTO ZA A KTO PRZECIW ????

myślę że to dobry pomysł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.