Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie na zakupy??


Kubiak

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

Na ternie Zagłębia i Śląska znalazłem jeszcze kilka sklepów.

Sosnowiec Tychy i Bielsko - Fishing Mart.;

Sosnowiec: Decathlon,oprócz tego jeszcze sklep na terenie domków jednorodzinnych jak jedzie się z Zagórza w stronę Kazimierza(nie daleko zajezdni autobusowej);

Katowice: Rawa przy ZO (miła i konkretna obsługa, sprzedający chętnie dzieli się informacjami i doświadczeniami), sklepik przy ul.Wojewódzkiej 28 dość dobrze zaopatrzony, Go-Sport na 3 stawach, sklepik wędkarsko-zoologiczny na ul. Gliwickiej między Bracką a Auchan, hurtownia przy Bocheńskiego koło Targowiska Załęże (duża reklama na budynku od strony ulicy);

Chorzów: budynek przy ul.Jubileuszowej duży asortyment i troszkę dalej na Kochłowicach - Jeżozwierz.

Siemianowice: przed przejazdem kolejowym sklepik zoo-wędkarski ul. Bytkowska 29, i przy wyjeździe z Siemianowic (Michałkowic) po lewej sklepik zoo-wędkarski (duży asortyment ziarn do zanęty i dla ptaków i gryzoni);

Jak sobie jeszcze jakiś przypomnę to dopiszę.

Jak najczęściej kupuję w Katowicach w Rawie, na Gliwickiej, na Wojewódzkiej i Chorzów. na Jubileuszowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Polecam Wędkarski Świat TEAM - SAMOL w Gliwicach

na ul. Rybnickiej 153 (wylot z Gliwic w kierunku A4 i Knurowa)

Jest to sklep detaliczny i hurtownia, mają naprawdę duuuży wybór wszelkiego sprzętu.

Najlepiej do nich podjechać i zobaczyć samemu

pozdrawiam

Krzysztof Kowalczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Gdzie znajduje się FM w Sosnowcu bo jakoś w necie nie mogę znaleźć :?::oops:

A jeszcze jakieś sklepy wędkarskie oczywiście w tym mieście, ew. w Dąbrowie Górniczej?

Edit: FM znalazłam, coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się FM w Sosnowcu bo jakoś w necie nie mogę znaleźć :?::oops:

A jeszcze jakieś sklepy wędkarskie oczywiście w tym mieście, ew. w Dąbrowie Górniczej?

Edit: FM znalazłam, coś jeszcze?

To raczej trafiłaś na NAJLEPIEJ zaopatrzony sklep, wszystkie inne mają mniej towaru i niezawsze dają POMACAĆ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej trafiłaś na NAJLEPIEJ zaopatrzony sklep

No też mi się tak wydaje, znaczy wiem, aczkolwiek przy okazji mogłabym też inne odwiedzić :wink:

Może jakieś propozycje? W sumie i tak wszystko konfrontuję z zumi bo Waszych terenów nie znam, jestem tu pierwszy raz i zdaję się na Społeczność ze Śląskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie dam rady do Katowic :evil: A bardzo bym chciała. Niestety pozostaje mi Sosnowiec lub w drodze do pracy - Dąbrowa Górnicza; tak mi grafik ustalono, że godzinowo nie dam rady na dalsze wycieczki w dni robocze.

W każdym razie dziękuję za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, wlasnie sie dowiedzialem ze mam ten FM jakies 17km ~22min jazdy samochodem, na pewno sie wybiore. bo w jaworznie to nędza jest - w jednym sklepie topowym sprzętem są sraxony crystalis, najnizsza seria weglowa tej firmy, w drugim troche lepiej ale powiedzmy jeden dragon millenium kogut i hyba jakis 2,4metrowy konger maxim byl wiec wybor tak na prawdę żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, wlasnie sie dowiedzialem ze mam ten FM jakies 17km ~22min jazdy samochodem, na pewno sie wybiore

No widzisz, rzut beretem masz :wink:

Ja niestety nie dałam rady wyskoczyć do FM, już też rady nie dam bo ze Śląska bujnęłam się w Opolskie :roll: Teraz tu szukam, ale to już w innym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostają jeszcze 3 sklepy godne uwagi , wszystkie wcześniej wymienione :

1.Katowice RAWA przy ZO PZW

2.Katowice ul.Wojewódzka 28

3.JEŻOZWIERZ

Sklep Wiktoria przy ul. Kościelnej w Sosnowcu niczym nie ustępuje dwum pierwszym pozycją które wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam serdecznie. Zbliżają się urodziny dobrego kolegi z pracy, który interesuje się wędkarstwem. Wspólnie zebraliśmy pieniądze w pracy na prezent dla kolegi chcemy mu kupić jakąś dobra wędkę. Z racji że pracujemy w przewadze w gronie żeńskim proszę o pomoc w polecaniu niedrogiego sklepu wędkarskiego w okolicy TYCHÓW albo na terenie ŚLĄSKA przydała by się miła obsługa żeby nam coś polecili . Ma ktoś jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się urodziny dobrego kolegi z pracy, który interesuje się wędkarstwem. Wspólnie zebraliśmy pieniądze w pracy na prezent dla kolegi chcemy mu kupić jakąś dobra wędkę.

Jeżeli chcecie mu kupić wędkę to musicie jeszcze wiedzieć jaką metodą wędkuje

i wtedy dopiero możecie coś wybrać czy np.

- będzie to wędka spinningowa

- wędka kariówka

- wędka odległościówka

- wędka bat

- wędka tyczka

- wędka drgająca szczytówka

itp.

Więc jest to nie możliwe byście wybrali mu wędkę bez odpowiedniej wiedzy.

Typowym myśleniem koleżanek z pracy jest takie właśnie myślenie, że wędka to wędka, haczyk to haczyk. Wszyscy którzy nie wędkują myślą, że wędkarstwo to kawałek kija żyłka i haczyk. A nie wiedzą tego ile jest metod połowu ryb. Wędkarzy kojarzą jako gościa w gumofilcach siedzącego z badylem nad wodą. Więc proponuję zakup czegoś innego bo co do wędki to naprawdę trzeba mieć duża wiedzę by ją trafnie pod kogoś zakupić. Ale na pewno super prezentem i uniwersalnym z którego każdy wędkarz by się cieszył byłby nóż "Rapala" jeżeli nie ma takiego to na pewno się ucieszy. Zakup noża można zrobić w internecie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 7 months later...

Fishing-Mart istnieje jeszcze ten sklep w sosnowcu bo na necie znajduje tylko w bielsku jak możecie to podajcie adres i godziny otwarcia.

sorry znalazłem:

41-200 Sosnowiec

ul.Kisielewskiego 19 (boczna ulicy Braci Mieroszewskich)

tel. 032 269 04 65

Salony czynne:

styczeń-luty

10.00 - 16.00 poniedziałek - piątek

9.00 - 14.00 sobota

marzec-październik

9.00 - 18.00 poniedziałek - piątek

9.00 - 14.00 sobota

listopad-grudzień

10.00 - 16.00 poniedziałek - piątek

9.00 - 14.00 sobota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Skoro była już mowa o Fishing-mart to w Katowicach otworzyli niedawno swoją nową filię. Godziny otwarcia takie jak w innych placówkach. A powierzchnia robi wrażenie. "W trzy i trochę" mają tam też towaru. Tel kont - 506 058 508. I może do zobaczenia tam na zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

Godnym polecenia sklepem jest salon wędkarski Wodny Świat w Orzechu.

Jadąc z Piekar Śląskich na Tarnowskie Góry Obwodnicą Zachodnią, po minięciu drogi na Radzionków (i stacji Lotos) będzie on po lewej stronie. Zaraz obok Żabki.

Bardzo duży wybór... wszystkiego. Las wędek, całe stosy kołowrotków, całe ściany woblerów, blach, kogutów.

Zanęty i robale też mają :P

Miła i fachowa obsługa, ja się czuję tam jak w domu :D

Wodny Świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.