Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

rzeka Oława we Wrocławiu


Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota 11 lipca

Byczek jakieś 25 cm i leszcz około 1,20 kg (wrócił do wody)

Dwa tygodnei wcześniej 19 byczków największe dwa około poł kilograma każdy, do tego mase małych okonków od 5 do 7 cm jeden 12 cm :)

Wszystko złowione nie w Parku tylko na Sępolnie na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 months later...

Mam pytanko co do terenów wodonośnych, podobno nie mozna tam nęcić :evil: Wogóle napiszcie mi coś o tym gdzie się zgłosić aby uzyskać przepustkę, najlepiej w jakim okresie( ktos pisał w temacie że pod koniec roku, to prawda?) jak to jest z tym regulaminem, na co wolno łowić, czy wolno np. na spining... z góry dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Odcinek Odry za "Ranczo" od ul. Na Grobli do ul. Opatowickiej jest chroniony i trzeba mieć pozwolenie. Tak było kiedyś i chyba tak jest obecnie, bo dawno tam nie zaglądałem. Na mapce zaznaczyłem czerwoną linią tak dla orientacji. Warto upewnić się przy jakiejś wyprawie i zlokalizować tablice informacyjne, bo kontrole są z wody i z lądu.

69c7cb6963c471dem.jpg f75cd096ed75b09bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Odcinek Odry za "Ranczo" od ul. Na Grobli do ul. Opatowickiej jest chroniony i trzeba mieć pozwolenie. Tak było kiedyś i chyba tak jest obecnie, bo dawno tam nie zaglądałem. Na mapce zaznaczyłem czerwoną linią tak dla orientacji. Warto upewnić się przy jakiejś wyprawie i zlokalizować tablice informacyjne, bo kontrole są z wody i z lądu.

Obrazek Obrazek

A czy na tym rozlewisku z dołu można łowić czy też trzeba mieć specjalne pozwolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tereny zarządzane przez MPWIK potrzebna jest przepustka.Otrzymuja ja członkowie "przyzakładowego" koła wędkarskiego MPWIK oraz osobnicy "obcy" z tą różnicą ze na tych drugich przypada limitowana ilość wejściówek (w tym roku 200szt ),i kosztują one 200zł .Wydawane są one na podstawie podania które sie sklada w sekretariacie MPWIK i oczywiscie opłaty.Obowiązuja na okres roku kalendarzowego,i w tym roku gdy wystapiłem o takową na początku lutego usłyszałem ze już niestety pula się wyczerpała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wczoraj wieczorem odwiedziłem stare kąpielisko na Niskich Łąkach, efektem było 5 ładnych leszczy, największy około 60 cm. Brały z gruntu na kanapkę czerwonego z białym. Dla ciekawostki dodam, że podobno parę dni temu złowiono tam amura dosyć ładnego :shock:

DonBzyk, łapiesz przed mostkiem od strony działek, czy za mostkiem w stronę pałacyku ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Mam pytanie. czy w parku wschodnim na Oławie można łowić na białego robaka?

Wiem że na terenach wodonośnych nie można. A to jest ta sama rzeka i mpwik bierze z niej wodę dla Wrocławia więc chciałbym wiedzieć.

Pozdrawiam.

W zeszłym tygodniu mój kumpel wyhaczył w parku byczka ze 40 cm poważnie, wielki był jeszcze takiego nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.