Skocz do zawartości
tokarex pontony

co i gdzie w okolicach zakopanego ;)


patryk/szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

czołem wszystkim po kiju

w kwietniu wybieram sie na wypoczynek do zakopanego ..ale średnio mi sie uśmiecha chodzenie po górach(taki termin urlopu) i chciałbym przez tydzień połowić rybki...ale kompletnie nie wiem gdzie i jakie...tak aby było blisko . Spławikiem lub spinningiem . Prosze o podpowiedż...gdzie można kupic pozwolenia i na jakie wody. acha bede zmotoryzowany wiec z pokonywaniem niewielkich odleglosci niebedzie problemu.

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Spławik i spinning powiadasz... Niestety musze Cie rozczarowac w najblizszej okolicy Zakopanego dozwolone jest wylącznie wędkarstwo muchowe. Ale nie wszystko stracone :P

toz calkiem blisko Zimowej Stolicy Polski(ok 25-30 km) znajdziesz piekny i calkiem ciekawy pod wzgledem wedkarskim Zalew Czorsztynski.

Bardzo malownicze 'bajorko' i jak poczta pantoflowa donosi spotkania z rekordowymi rybami wcale nie naleza do rzadkości. Z drapieznikow spotyka sie szczupaka, okonia, sandacza lososiowate (nawet glowatki) duze klenie i ostatnimi laty bolenia.

Zezwolenie na połów kupisz w dowolnym kole pzw - dokladnych namiarow na zakopianskie kola nie podam bo nie znam :P

Odnosnie wedkarstwa splawikowego na zalewie nie bede sie wypowiadac nigdy tam nie lowilem ryb te metoda, ale spore grupy stacjonarnych moczykijow koczujacych na brzegach dobrze rokuja ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killah...dzieki serdeczne ...bardzo pomogłes....kombinowałem i kombinowałem i tez mi wychodził tylko zalew....dziekuje za pomoc i wtakim razie szukam koła w okolicach zalewu aby kupic pozwolenia...a pózniej sie zobaczy ;) jeszcze raz dzieki...czekałem na jakies potwierdzenie mojej wiedzy przez specjalistów z południa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.