Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

MAPA POLSKI do echosond combo Eagle_Lowrence_Humni


pitpower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników echosond combo i nie tylko.

Ostatnio sprowadziłem sobie z USA Fish Elite 502 i GPS, i bardzo zdenerwowało mnie, że jest brak mapy Polski, nawet jak bym chciał ją kupić.

Pracowałem nad tym ponad miesiąc i ……dałem rade.

Jestem szczęśliwym posiadaczem mapy topograficznej Polski.

Mapa składa się z 287 kwadratów, nie zawiera WPT, wyświetlana jest w echosondach po załadowaniu odpowiedniego kwadratu na ekranie naszej echosondy. TO NIE PIC.

I pisze co następuje: Jestem wstanie udostępnić wybrany kwadrat (pozycje GPS) dla chętnych przetestowania ZA DARMO.

Ale …..

Na @ wysyłam tylko JEDEN raz wybrany kwadrat mapy, nie udostępniam całości.

Nie chcę, aby bazarki zakwitły handlem moją pracą, i prywatni sprzedawcy spijali śmietankę.

TECHNICZNIE:

1.Mapę wgrywamy na kartę w czytniku zew. Około 1,5mb ma jeden kwadrat

2.Wyłączamy echosondę, wkładamy kartę, włączamy echosonde

3.Przechodzimy do ekranu MAP w i widzimy mały kwadrat który powiększamy.

4.Przy zamówieniu proszę podać pozycje GPS oraz najbliższą miejscowość.

5.Proszę o wyrozumiałość, ponieważ obsługuje nie tylko to forum.

6. oyhmee@jadamspam.pl oto email do mnie.

P.S jeśli ktoś ma swoją mapę, zrobioną przez siebie, zeskalowaną!!!!!, i chciałby ją umieścić w swojej echosondzie proszę o info.

Pozdrawiam

PIT

Do admina,

Map nie sprzedaje, nie jest zabronione wykorzystywanie map z gogle, i innych w echosondach, udostępniam testowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witam,

odpowiadam na @ które dostałem:

1.Mapa działa we wszystkich odbiornikach Eagle/Lowrence które posiadają slot na karte SD.

2.Mapa jest wersją testową,nie uszkodzi echosondy,niektórych danych nie ma,nie bede

skanował 4GB map sztabowych i ich skalował bo do mojego użytku wystarczy to co jest.

Na ryby latam na 5 jeziorek i to mi wystarczy, a że jest więcej to chyba lepiej

3.Do działania potrzebny jest GPS, zewnętrzny lub wewnętrzny (combo)

4.Nie przeszkadza w prowadzeniu nawigacji i robieniu logu jednocześnie.

5.NIE SPRZEDAM MAPY,NAWET JAK BY SKAŁY S.....

6.Panowie sprzdawczyki z allegro.....za chęć zysku zapłacisz kartą M..., a mapa jest bezcenna.

7.Jak ktoś ma echo tego typu i ma jakieś ulubione jeziorko,zapraszam do testowania

8.Jaką echo proponuje? Ja zawsze miałem Eagle/Lowrence, nie mogę powiedzieć nic o innych markach

9. Menu z angielskiego nie da rady zmienić teoretycznie, zapisany jest w pamięci echo flash,nie mam czasu na takie tematy, może z 10 lat wczesniej zrobił bym coś takiego

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

podziekowania dla przyjaciół którzy wykonali to ze mną.

Pozdrawiam

PIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

otrzymałem dużo @,że to co przedstawiam na fotce to fikcja :cry: i że nie ma mapy Polski do echosond,bo tak odpowiadają sprzedawcy :o .

Jedynie jak mogę udowodnić,że to nie pic, dodaje 4 szt fotek z mapą okolice Drawska,

oraz zapraszam do testowania.

Dokładny opis co i jak w pierwszym moim poscie.

Pozdrawiam

PIT

115aa58140dabef4m.jpg

9741638116dc9624m.jpg

885d60fe3b659dc6m.jpg

5f43318d771df8aam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam kolegów posiadam echo lowrance 527df igps. Szukałem map do tego typu echa ale nigdzie nie mogłem znaleźć. Dopiero dzięki koledze PITPOWER mogę cieszyć się mapką mojego ulubionego zbiornika. To nie jest żaden pic na wodę ani fotomontaż. To naprawdę działa. Koledzy mi też sprzedawcy mówili że nie ma czegoś takiego jak mapa polski do echo a jednak można coś takiego zrobić

Pozdrawiam serdecznie TAJGER:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam dzięki koledze PITPOWER :mrgreen: wreszcie posiadam mape do mojej echosondy LOWRANCE LMS-522 .Mapa bardzo dobrze sie pokrywa z rzeczywistością tak wiec polecam i jeszcze raz dziekuje za mape. ps jak mozna zrobic taka mape samemu jakich programów używac i skąd je wziaśc ? POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam !!!

pitpower wykonał fantastyczną robotę.

Mapa, którą otrzymałem od niego do przetestowania jest idealna. Moja echo Lowrance LCX 27c działa z nią bez żadnego zarzutu. Mapa okazała się bardzo dokładnym odwzorowaniem akwenu, na którym trollinguję. Już raz przydała się, przy bezpiecznym powrocie (po zmroku) do przystani :wink: . Możliwość tworzenia własnych WPT i zapisywane na mapie szlaki ... bezcenne !!!

Pozdrawiam pitpower'a i wszystkich forumowiczów

JM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.