Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ron Thompson Specimen Pro Feeder 3,6m/2,5lbs


Damian21

Rekomendowane odpowiedzi

Ron Thompson Specimen Pro Feeder

669f9795fef6f1e7m.jpg 1d034559e4240d98m.jpg

Specyfikacja techniczna:

Producent - Ron Thompson

Model - Specimen Pro Feeder

Długość - 3,60m

Cw. – 2,5lbs/90g

Ilość składów - 3+3

Dodatkowy osprzęt w zestawie:

główna szczytówka węglowa + 2 szklane.

Sprzęt posiadam od i jak często używam:

od 2006r.

Ryby, które nim łowię oraz dzięki niemu, moje największe sukcesy:

karpie do 3kg, karasie, i inna drobnica. trochę szczupaków na żywca do 3kg.

Podoba mi się w nim to, że... czyli + :

+ akcja szczytowa jaką feeder mieć powinien, podczas holu gnie się progresywnie do ponad połowy,

+ waży może z 220g,

+ solidnie i estetyczne wykonanie - uzbrojony przelotki dwustopkowe(nie licząc szczytówek rzecz jasna, raczej rzadko spotykane w kiju o tej mocy) spełniają swoją funkcję aż za nadto, przy czym kij jest naprawdę lekki zachowując optymalną grubość ścianki blanku,

Nie podoba mi się w nim to, że... czyli - :

- złamałem jedną ze szklanych szczytówek i nie mogłem znaleźć zamiennika(może słabo szukałem), trochę ciężko z dostępnością sprzętu tej firmy w polsce,

Od momentu posiadania działa bez zarzutu:

Tak.

Sprzęt był dawany do naprawy:

Nie.

Gdybym teraz miał kupować inny sprzęt, wybrałbym inny model:

Wybrałbym ten sam model.

Koszt sprzętu:

koło 200 zł albo nawet mniej.

Używam w komplecie z:

Abu Garcia Cardinal 305 FR, czasem mniejsze kołowrotki w rozmiarze 30/40 które są bardziej adekwatne.

Inne ewentualne dodatkowe uwagi, wyjaśnienia lub zdjęcia:

w moim przypadku feeder jest dość uniwersalnym kijem równie często używanym do połowu z bombką jak i na DS. wbrew pozorom stosunkowo mniejszej śr. przelotki nie przeszkadzają w obserwacji brań na klasyczną gruntówkę, pod warunkiem że nie przesadzamy ze śr. żyłki(nie bierzmy się za karpiowanie z 0.28 - 0.35) - optymalnie 0.18 - 0.22. również spełnia swoją funkcję do zestawów żywcowych ze spławikiem jak i z gruntu.

2217d20e6af6a3e8m.jpg 50e53c2e3d685964m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.