Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dychów - przepływowe - pstrąg


West-East

Rekomendowane odpowiedzi

tyle co wiem, to że miejscowosc DYCHÓW koło Zielonej Góry i że do zdobycia są pstrągi.

Nadal jednak nie wiem nic ile kosztuje impreza, jakie zasady i nie mam namiarów na własciciela. jakby kto miał info, to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Jadąc drogą na Gubin, tuż za mostem na Bobrze skręcasz w lewo (na Lubsko) i jakieś 100 przed elektrownią w Dychowie skręcasz w las w lewo, są oznakowania

Ile kosztuje pstrąg nie wiem dokładnie ale coś koło 13-15 zł za kilogram

Podobne miejsce jest w Chromowie, za Dychowem w lewo w las fajne miejsce na grila "służbowego" , można zjeść obiad z rodziną itp.

Nie wiem jak to wygląda o tej porze roku, ale można sobie pstrągów i nie tylko min. nałapać samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Tamte stawy pstrągowe to parodia :P na pusty haczyk możana łapać . Jest również tam stawik karpiowo / Karasiowy , ładne karpie się czepiają po 3 kilo spokojnie lecz trzeba trchę się namęczyć i poczekać na branie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.