Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Publikacje na temat gruntowego łowienia w dużej rzece


Miras

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory przeczytałem "Wędkarstwo Rzeczne" W. Strzeleckiego, obejrzałem też jeden z filmów WMH o łowieniu brzan na Wiśle. Szukam czegoś o podobnej tematyce, książek ale także artykułów w gazetach i innych publikacji. Interesuje mnie feeder/ciężka denka na dużych nizinnych rzekach.

Co możecie polecić, z czym się zapoznaliście :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość Vasyl

Miras, te filmy WMH to o kant dupy rozbic.

Zamiast jakichs rad, zalecen czy po prostu konkretnych opisow, to uwage skupiaja na durnych dialogach i holach ryb. Ogladalem raczej wszystkie ich filmy i stwierdzam krotko: są zenujace i nie powinny nosic miana "film wędkarski".

Znakomity artykul o ciezkiej gruntowce jest w wydaniu WW sprzed 7lat chyba. Nazywa sie "Powrot dinozaurow".

Polecam przede wszystkim publikacje w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwage skupiaja na durnych dialogach

To fakt, nie zapomnę durnego dialogu podczas łowienia metodą bolońską: "nie czuję jej jako certy" :shock::mrgreen: myślałem że padnę ze śmiechu. Ale lepsze takie filmy niż żadne, parę nowych rzeczy się z nich dowiedziałem.

Jesteś pewien że ten artykuł jest z WW? Przejrzałem ich archiwum i nie znalazłem niczego o podobnym tytule.

Polecam przede wszystkim publikacje w Internecie.
Masz na myśli coś konkretnego? Byłbym bardzo wdzięczny za jakiegoś linka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnę durnego dialogu podczas łowienia metodą bolońską: "nie czuję jej jako certy"

No fakt to było dobre. Ja najczęściej czytam artykuły w WW i czasem w WŚ. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czytał ktoś z was książkę:

"Miętus i węgorz" autorzy: Karol S. Naporam, Mariusz Kleszcz

:?:

Jest dostępna niedrogo na Allegro i zastanawiam się czy warto wydać kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.