Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dunajec...


zibi38

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w tamtym roku z kolegą po raz pierwszy na Dunajcu :D Rzeka i widoki przepiękne, lecz wybrałem chyba złą porę (czerwiec) gdyż nie było żadnego brania :( Sorki była to miejscowość Zabrzeż :P Jeśli znacie odpowiednie miejsca które można było by odwiedzić to proszę o informacje :mrgreen:

_____________________

Pozdrowienie długi

post-333-14544971194237_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Anonymous

DziEki Sheryf za informacje. najczęsciej łowie na spining, sztuczna mucha to dopiero początki bo wtamtym roku zakupiłem sprzęt trzeba powoli się uczyć. Pierwszy raz co pojechałem to miałem ze sobą tylko spining lecz teraz po twojej informacji wszystko się zmieni.Jesli masz jeszcze jakieś informacje to napisz. Pozdrowienia Długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sheryf za wyczerpującą informację :D W tym roku będę chciał spróbować połowić.Niemartw się ja nie sciągne wszystkich wędkarzy ze sobą i nie wyłowie wszystkich rybek. :mrgreen:

_____________

Pozdrowienia Długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeszcze nigdy nie byLem nad Sanem.Zawsze brakuje czasu a z kasą też nieciekawie.Ale to chyba doś daleko.Zawsze staram się jeżdzic w dwie osoby gdzie kolwiek bo jest bezpieczniej.Jeśli możesz podaj trase jak dojechać od mojej strony no i może jakieś łowisko.Ty chyba dużo jeżdzisz bo masz wiele cennych informacji na temat rzek po mojej stronie.

Pozdrowienia Długi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Serdeczne dzięki za wyczerpujące informacje na temat rzeki San. Z tego co napisałeś to trochę dużo km choć może raz w roku można było by się wybrać, :D:D ale to jest sprawa do zastanowienia :) Ja jednak pozostanę przy swoim czyli: Raba, Skawinka, Wisła, no i może pare razy w roku Dunajec :lol:W tym roku chcę po raz pierwszy opłacić Rabę u P. Jeleńskiego na połów pstrąga, częściej wyjadę na Rabę od zapory w Dobczycach. W tamtym roku byłem póżną jesienią na Rabie w Gdowie, ale to tylko po to żeby obejrzeć łowisko, lecz wiem że w tym roku częściej tam pojadę choćby porzucać na woblerka :wink:

Wisłę i Skawinkę sobie troszkę odpuszczę choć to moje rodzinne strony od Skawinki 7 km

_____________________

Pozdrowienia Długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam.

W październiku będe się wybierał do Nowego Sącza . Przy okazji chciałbym trochę połowić w tej pięknej rzece jaką jest Dunajec. I teraz moja prośba.Niech każdy który łowił na Dunajcu w okolicach i w Nowym Sączu poda co i na jakie metody najlepiej tam łowić. Z góry wielki dzięx.

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam

Owszem Dunajec piękna rzeka ale to już nie to łowienie co kilka lat temu, często tam wędkowałem i efekty były owszem niezłe , ale od czasu tej ostatniej dużej powodzi to już nie to samo łowienie, gdzieś wymiotło tą rybę i trzeba się troszke napocić żeby mieć jakieś efekty, dlatego teraz łowie gdzieindziejn, na dunajcu przeważnie łowiłem na przepływankę bo lubie tą metodę jest wiele ciekawsza niż grunt, i sa większe szanse na rybkę, można poszukać rybki , obłowić wiele miejsc, a przy gruncie to rybka musi znaleść twoją przynęte. cikawe miejsca były w Żabnie , były tam takie trawersy z kamieni i tam miałem dobre wyniki, ale rzeka się zmienia co roku a ja już kilka lat tam nie łowiłem.

Ale życzę ci powodzenia i sprubuj przepływanki jest skuteczniejsza od gruntu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzieki za odpowiedz nie odpisalem bo kompa nie miałem .Czekam własnie na lipiec i ruszam na Dunajec na brzane bo słyszałem ze można złapac i ze duzo leszcza jest .Czytałem ze Dunajec został zarybiony .Mam juz pare miejsc do sprawdzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Każdy z nas narzeka na PZW. Zarybienia nie takie jak by wszyscy oczekiwali, nie pilnują łowisk itp. Każdy z nas potrafi narzekać a nic nie robi. Dzisiaj będzie pozytywnie :razz:

Właśnie rozmawiałem z tatą przez telefon:

ZAKAZ ŁOWIENIA NA DUNAJCU 500m POWYŻEJ I PONIŻEJ PROMU W OTFINOWIE OD 15 LISTOPADA DO 15 MARCA!!! :mrgreen:

Napisze jeszcze tylko tyle że znajduje się tam zimowisko ryb i z tego co wiem i widziałem to od jesieni do wiosny wyciągano tam kilka ton ryby (oczywiście w 99% były zabierane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKAZ ŁOWIENIA NA DUNAJCU 500m POWYŻEJ I PONIŻEJ PROMU W OTFINOWIE OD 15 LISTOPADA DO 15 MARCA!!!

Bardzo dobra wiadomość tylko czy upilnują kłusoli. Już w zeszłym roku na portalu ZG dałem propozycje aby zimowiska i ostoje ryb były monitorowane i nie dostałem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.