Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Siamoszyce


wild

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow czy zna moze ktos ten zbiornik , na jakie ryby mozna tam liczyc jesli chodzi o białoryb , kiedys dawno temu tam wedkowalem przed spuszczeniem wody byly piekne karpie liny karasie Moze wie ktos z kolegow jak wyglada obecna sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

A kijowo wygląda sytuacja na Siamkach, bo w tamtym roku na jesień znów spóścili wodę w ilości 3/4, zostały dosłownie kałuże wody z których nie ma bata ale miejscowi wybrali co pozostało, ja tam przez ostatnie dwa lata byłem dość często i rybę się nieraz pociągło ładnie, ale teraz to sam nie wiem czy jest sens tam jechać....

dodam że zbiornik zarybili przed spuszczeniem wody, cymboły !! wody w zbiorniku (poza tymi kałuzami) nie było ze 2 miechy, więc sam sobie odpowiedz czy warto tam jechać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Właśnie panowie, łowił ktoś na tym zbiorniku w tym roku?

W piątek nad wodą spotkałem wędkarza, który tam jeździł. Z opowieści wychodziło na to, że dużo jest tam ryby. Wspominał, również o miejscowych kłusolach.

Dajcie znać jak się tam łowi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w piątek spiningowałeś to spotkałeś się ze mną :razz: Co do zbiornika do jestem tam kilka razy w tygodniu, tylko spining. Zawsze jest trochę zabawy, zazwyczaj ze szczupakami ok 30 cm, i okoniem. Wczoraj trafił się okonik 31 cm a to już fajna rybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w piątek spiningowałeś to spotkałeś się ze mną

Przepraszam delikatnie wprowadziłem w błąd. Ja łowiłem na zbiorniku łąka w Katowicach i tam jeden z wędkarzy opowiadał mi o tym zbiorniku.

Natomiast nie widzę nic przeciwko by się umówić na wspólne wędkowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Właśnie wróciłem z siamek (spining). Jedno pobicie, zacięte, ok 2 min holu i puścił wolfram jaxona (na owijce) grrrrrrrrrrrrrrr. Masakra. Jak ktoś wyciągnie jakąś bestie z woblerkiem rapali w paszczy to mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Chyba zartujesz z tym pytaniem o łowy z brzegu? Gadałem wczoraj z zarzadaem mojego koła i mówili ze na przecycach jeszcze łowia z lodu i jest około 20cm lodu jeszcze! A przeciez jak by nie było przeczyce sa zaporówka wiec napewno powinny miec mniej lodu niz siamoszyce. Podsumowując nie wiem czy w marcu wogóle zejdzie lód z jezior gdyż cały czas zapowiadaja pogode w okolicy 0st.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam był ktoś w tym roku :?: warto się wybrać bierze coś :!:

Ja tam często bywam ale w tym roku jeszcze nie byłem ... ciekawy jestem czy to zielsko wygniło po zimie bo jest go coraz więcej, że od czerwca już się wędkować nie da ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Odświeże trochę temat. Chciałbym pojechać tam na rybki zaraz z wiosny, Można tam liczyć na coś. głównie chciałbym się pobawić z drobnicą. Mimo że blisko mieszkam zbiornika to jeszcze tam nie byłem. Co tam można połapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

w zeszłym roku byłem kilka razy ale bez szału .... a raczej powiem lipa z powodu strasznego zarośniętego zbiornika ... jedynie na wiosną możesz powędkować, od czerwca zbiornik jest tak "zarośnięty" roślinnością że nie ma po co jechać ... w poprzednich latach było przyzwoicie ... 3-4 lata temu brały karpiki takie do 10kg :wink: i linki po 45 cm też nie były rzadkością ... ryba zapewne tam jest tylko nie ma jak wędkować .... :cry: a zbiornik jeśli chodzi o czystość wody to I klasa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.