Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zaneta z allegro


Gość Vasyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zamówiłem od Tomislawusa 6 kg różnej zanety zarówna na leszcza jak i na karpia,też z pelletem. Chce ją sprawdzić,bo zanęty raczej przygotowuję sam na jakiejś taniej powiedzmy 'bazie' ;) W sobotę ją sprawdzę konkretnie 'gruby leszcz, czerwona'. A do soboty,może ktoś jeszcze napisze,czy miał na niej jakieś wyniki? Bo zastanawiam się czy nie wyrzucam kasy w błoto... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,jestem świeżo po testach. Testowałem grubego leszcza,czerwoną. Zanęta bardzo ładnie pachniała,myślałem że składniki będą troche grubsze - tak wyglądało to na zdjęciach... Dodałem trochę ziarna i pinki,i ćwiczyłem to na fedderze. Efeketem było około 3kg leszczy przez 5godzin,1 ładna płotka i 1 mały okoń. Momentami były brania jednocześnie na 2 wędki. Fenomen polega na tym że ostatnie 2 wizyty na zbiorniku były bez brań,a tym razem inni wędkarze mieli jakieś tam stuknięcia,a tylko ja miałem branie obowiązkowo w ciągu 5 minut. Największy leszcz jaki się trafił to taki 0.5kg... Inne takie jak dłoń może większe. Ale pojechałem ją testować ;D Zamówiłem wszystkie rodzaje,więc za tydzień sprwadzę zanętę fedder. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna skomplikowana technologia. Dodajesz powoli wodę żeby masa była wystarczająco klejąca. Sama zanęta ma dość grube frakcje i trzeba ją mocniej ucisnąć na koszyku. Ja dosypałem trochę zwykłej zanęty leszczowej jako dodatkowe lepiszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem tej zanęty i muszę powiedzieć że łowiłem na Odrze z kolegą tylko że on używał innej zanęty(dragona jakiejś)i tylko się wkurzał:)Bo ja co chwilę ciągnąłem Leszcze a on nic:)Dopiero jak zaczął używać mojej miał efekty:)Tylko dodam ważna rzecz że tą zanętę dopaliłem Smrodkiem Bodzio-dip i może to tego zasługa...No ale efekty były rewelacyjne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha , bo ja tą zanęte używałbym na NOTECI :) RZEKA SZYBKO PŁYNĄCA , RYBY : LESZCZ , JAŹ , KLEŃ , BRZANA . Mocno klejąca bo jak zwykłe używam to nie doleci do dna i już zanęty niema taki prąd jest na noteci :) i jak myślicie ?? zrobiłby mi taką mieszanke pod te warunki co napisałem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Używałem tej zanęty - pojechałem po nią osobiście, bo łowiłem na Nyskim na wyspie w Wójcicach, więc i tak musiałem przez Nyse przejechać - produkcja odbywa się w piwnicy domku :). Pan bardzo miły, konkretny i dużo mi doradził, na jakiej głębokości szukać leszczy, na co łowić, o jakich godzinach - sprawiał wrażenie, że zna Nyskie jak własną kieszeń. Poza tym dostałem kilka atraktorów gratis - kolendry, melasy. Zanęta i porady - sprawdziły się w 100 % do tego stopnia, że Pan z wypożyczalni łódek nie chciał wierzyć, że złapaliśmy ok 100 leszczy w 2 w 2 dni - podobno inni wracali z 3,4 sztukami. Poza Nyskim nie używałem tej zanęty na innych wodach więc nie wiem jak by gdzie indziej się sprawdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - Pan powiedział nam, że w sierpniu dużego leszcza trzeba na Wójcicach szukać pow. 4m głębokości - a najlepiej na 6ciu. Polecił nam pierwsza wyspę od wypożyczalni, strona przeciwna wypożyczalni - łowić na blacie, na końcu spadu, w nocy na pęczek czerwonych a w dzień na kanapke z białym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.