Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wielka Majówka


Tomek1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Razem z kolegą DAWIDEM i kolegą marewelem mamy zamiar zorganizować mały zlocik forumowiczów z lubelszczyzny i nie tylko bo każdy chetny może przyjechać. Zlot miałby miejsce w Basoni w dniach 1,2 i 3 Maj, mamy zamiar łowić tylko i wyłącznie na Wiśle w okolicach Józefowa i Basoni, głównie spinning ale zapraszamy też miłośników spławika i gruntu. Jakby co to mogę przenocować kilka osób z tym nie ma problemu. Wieczorem po wędkowaniu oczywiście grill i browarek :-) Zapraszamy chętnych, ewentualne pytania proszę pisac w tym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

A tutaj 3 zdjęcia miejscówek gdzie będziemy łowić, lecz to nie wszystkie miejscówki :-)

Rafa, gdzie głównie łowi sie klenie,jaziki i okonie ale i ładny bolek sie trafi:

a6d0b884bbce9663m.jpg

Druga fotka "rafy":

bc952c13501063b5m.jpg

Na trzecim zdjęciu jest uchwycone kawałek starorzecza tzw. "kałki":

2dd69c14c2887991m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak ktos z was będzie w pobliżu Basoni to dzwońcie 603-339-859. W tej chwili Marewel i DAWID pływają łódką za boleniami a ja zostałem na razie w domu z Mateuszem (troglodyt) bo musimy odpocząć po wczorajszym grillu ale oczywiście zaraz idziemy ganiać za szczupłym :-) Jutro wieczorem relacja ze spotkania. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wszystko co dobre szybko się kończy, już po majówce a oto co się działo na naszym spotkaniu Sympatyków Haczyk.pl z Lubelszczyzny :-)

W czwartek o 17:00 zjawili się u mnie DAWID i marewel(Marcin), postanowiliśmy trochę potrenować przed Wielką Majówką i poszliśmy na rafę w poszukiwaniu klenia lecz efektów nie było i po godzinie rzucania udaliśmy się na grilla i na browarek :-) W Piątek o 5:00 rano dojechał troglodyt(Mateusz) i szykowaliśmy sie do wyjścia nad wodę. marewel jednak nie mógł chodzić ze spinem przez kontuzję palca u nogi :lol: i dlatego podzieliliśmy się na dwie grupy ja z Marcinem poszliśmy na feederka, oczywiście ja musiałem robić za tragarza i dźwigać najcięższe rzeczy nad Wisłę bo Marcina bolała noga (tak się tłumaczył :mrgreen: ) No to wiadro z zanętą 30l i jego skrzynie wypełniona koszyczkami i ołowiem niosłem ja. Poszliśmy aż 2 km od mojego domu na spoko miejscówe, ledwo rozłożyliśmy się a mi z opadu na koszyczek uderzył krąp :wink: a za 5 min złowiłem rozpióra pod 30 cm. Siedzieliśmy cały dzień i w efekcie złowiliśmy ok 20 krąpi, 5 Rozpiórów, Marcin trafił klenia 37 cm i złowiliśmy mnóstwo uklei :wink: Mateusz z Dawidem chodzili ze spinem ale tego dnia nic większego nie udało im się przechytrzyć i skończyło się na kilku okoniach i kilku kleniach. W Piątek zdeklasował nas tata Dawida który pływając łódką po Wiśle złowił 5 boleni w tym jednego ponad 70-taka a najmniejszy 56 cm(filmiki z boleniami taty Dawida już wkrótce na haczyk.tv). Dlatego wieczorem przy grillu ustaliliśmy że Marcin i Dawid płyną łódką w poszukiwaniu bolenia a ja z Mateuszem idziemy na spina na starorzecze. W Sobotę rano chłopaki pojechali na łódkę a ja z Mateuszem zostaliśmy w domu, Mateusz oczywiście musiał odespać po grillu i długo nie połowiliśmy, skończyło się na kilku okonkach. Mateusz pojechał do domu już o 14:00 więc ja czekałem z niecierpliwością na Marcina i Dawida którzy w końcu o 18:00 przyjechali do mnie do domu i pokazali mi fotki boleni które złowił Marcin 50 cm i 64cm a jak zwykle ekspert czyli Dawida tata złowił 3 bolenie w tym zerwał bolka pod 85 cm :shock: Wieczorem wczoraj oczywiście jak codziennie grill i coś mocniejszego, naturalnie w rozsądnych ilościach :lol:

Dzisiaj rano po grillu każdy zaspał i obudziliśmy się dopiero o 8:00 rano, po śniadaniu poszliśmy jeszcze porzucać na rafę gdzie na razie w ogóle nie widać klenia który teraz już jest na tarle, połapaliśmy dwie godzinki i wydłubałem jednego maluszka może 15 cm :lol: Nie było sensu dłużej siedzieć bo i Marcinowi już się spieszyło do domu wiec zjedliśmy u mnie obiad i chłopaki pojechali do domu. Ale nie na długo bo już ustaliliśmy termin następnego takiego spotkania, wstępnie na 12,13,14 Czerwca także już nie długo mam nadzieję kolejna wyprawa na Wisełkę :grin: Dzięki chłopaki za odwiedziny było na prawdę spoko kilka dni odpoczynku nad Wisłą w tak miłym gronie--> Bezcenne :grin:

A oto zdjęcia ze spotkania:

Na początek fotka z logo najlepszego portalu wędkarskiego na moich plecach :mrgreen:

3f885423bffd7cf3m.jpg

A więc zaczynamy. CZWARTEK:

Marcin i Dawid na rafie:

2a14db755412ba54m.jpg

Wieczorne grillowanie:

c657f928226ca583m.jpg

PIĄTEK:

Ja i Marcin dotarliśmy na miejscówke:

fd27cf929305ed23m.jpg

Widok z naszego miejsca-przerwana tama:

b3fefe573cebc4c0m.jpg

Marcin w oczekiwaniu na pierwsze branie:

7937b15b9c717502m.jpg

Ja holuje jakiegoś krąpika:

0c08267839737906m.jpg

Od lewej Dawid,Mateusz i Marcin w poszukiwaniu klenia i bolenia w przelewie:

cc69707fac3c55fem.jpg

Nie ma to jak wypoczynek nad wodą:

ec3096da729eb0ddm.jpg

Marcina klenik 37cm:

ec16b892f31c788cm.jpg

Zasiadka :wink: :

8c8a7ca2bfa5dac3m.jpg

Na piatek już wystarczy wędkowania więc pora na grilla :grin: Mateusz i Dawid:

b1b0c34bd8db0826m.jpg

Mistrz rzecznego spina :lol: :

4dcde00c240e57c2m.jpg

SOBOTA:

Dawid przy łódce:

c47a3ff76012cc66m.jpg

Łowienie z Wiślanej pychówki, Dawid i jego tata:

ccfc360cc09d5ca4m.jpg

Marcina bolek 50-tak:

1c2b0ef9a5329fd6m.jpg

A tutaj już większy boleń całe 64cm:

85a08964544a323dm.jpg

NO KILL:

ae2956765b72b005m.jpg

Moje maleństwo :lol: :

c28b57c260f4c198m.jpg

Ja w poszukiwaniu okonia:

0c59f0ec52bccea3m.jpg

NIEDZIELA:

Dawid na pychówce:

35c56e901f058239m.jpg

Marcin próbuje coś wydłubać:

14e717b68519b5cbm.jpg

Spinningowa kadra Polski :lol:

35d15444d0174a7bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękówka za spotkanie było świetnie, niech załują ci co......

woleli siedziec w domu

następne spotkanko czerwiec juz sie nie moge doczekac bo :wink:

kilka dni odpoczynku nad Wisłą w tak miłym gronie

to to co w wedkarstwie liczy sie najbardziej! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję ryb i najważniejszego-mile spędzonego czasu ;)

Dzieki, każdemu życzę tak miło spędzonego czasu i już nie mogę się doczekać Czerwca :wink:

mam nadzieję że za rok uda mi się bez przeszkód z wami połowić chłopaki, o ile dostanę zaproszenie :mrgreen:

Jakbyś był pełnoletni to zaproszenie byś na pewno dostał ale wiesz o co chodzi osoba pełnoletnia odpowiada za siebie :wink: Ale za rok nie widzę żadnych przeszkód i już teraz (jeżeli Wisła nie wyschnie i wszystko będzie wporządku) dostajesz zaproszenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.