Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie najlepiej w maju pojechać na mazury???


urbaniozo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

W maju chce pojechać na tydzień na ryby na mazury. Poszukuję jeziora szczupakowi-linowego o małej presji wędkarskiej najlepiej gdzieś na uboczu gdzie nie mam za dużo turystów i wczasowiczów gdzie można spokojnie połowić. Poszukuje kwaterki 2,3 os. aby móc się czasami przespać i mieć gdzie trzymać sprzęt a także żeby była łódka do wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jeśli chcesz rybne lowisko gdzieś na uboczu z bazą noclegową,mało presją wędkarsko i wypożyczeniem łódki to takiego miejsca u nas nie znajdziesz.

Co innego jak byś chciał rybne jezioro gdzieeeś na uboczu gdzie łódki mają tylko nieliczni miejscowi gdzie do okoła tylko pola i las to owszem coś by się znalazło ,osobiście na takich sam łapie.Ale jak juz chcesz z wypozyczeniem to mogę ci polecić m.in

Wpisz w google;

łowisko specjalne wersminia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

We wtorek zajrzałem na Wersminię, korzystając z okazji, że byłem w pobliżu. Z pogodą nie trafiłem, dlatego nie nastawiałem się na jakieś spektakularne wyniki. 4 godziny rzucania dały efekt w postaci zębatego o dł. 57 cm. Na jeziorze stała jeszcze jedna łajba... oni po 4 godzinach byli na zero.

db4ae979e73eb8f1med.jpg

272651b9257eefe7med.jpg

35ef935313439934med.jpg

Kilka fotek akwenu...

5125e76ac6eef004med.jpg

0b51f418d2eae5d8med.jpg

60a77f7f96f04ac2med.jpg

9651bdc1ca1979cbmed.jpg

750122e0032a89aemed.jpg

f98f74717b55917bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jezioro Drużno. Łodzie bodajże od września można wypożyczać ale warto zadzwonić może się coś zmieniło. Ogólnie w Polsce raczej nie znajdziesz takiego szczupakowego Eldorado :) Z brzegu trzeba mieć pozwolenie lecz powinni wydać kilkudniowe bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Trochę nie w temacie piszę, ale chyba bez sensu byłoby zakładać nowy temat, więc tu spytam.

Czy wie ktoś co się obecnie dzieje na Wersminii? Jakieś info przywiozę stamtąd za tydzień, ale może ktoś jest na bieżąco? Wszelkie info się przyda, bo będę tam pierwszy raz.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.