Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko specjalne OKOŃ


bobiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

na którym stanowisku byłeś?m0nkey,

ja byłem od wtorku do środy na 27a . Nęciłem kukurydza i pelletem około 5 kg wszystkiego i miałem mierne efekty bo karpik 2 kg i 2x 6 kg . Nowo poznany kolega nad wodą złowił w środe na 27 nie kutą trzynastkę do tego nie była oznaczona . Piekna ryba!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam.

ja planuje wyjazd środa nocka i czwartek dzień stanowisko 29 , mam nadzieję, że uda się połapać trochę. Ostatni wyjazd 06,07 byłem na st 26 i miałem 2 karpiki max 3 kg i jesiotr 11 kg,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Planuję się tam zasadzić na jakieś 30 godzin tylko mam pytanie jak to wygląda w nocy? Jest w miarę bezpiecznie, można zmrużyć oko czy raczej kręcą się jacyś nieproszeni goście?

Cały teren jest ogrodzony i czy całą dobę jest tam jakiś gospodarz?

Pytanie może nietypowe ale nie mam ochoty się denerowawć kiedy jadę wypocząć :D

Dzieki Wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie śpij jeśli chcesz wędki później zobaczyć :D. Widziałem akcje gdzie 2kg karpik wciągał wędkę do wody ;), a trafiają się duże okazy.

A tak do rzeczy, teren jest całkowicie odizolowany siatką, w nocy jest pracownik w rybaczówce, bramę wjazdową zamyka na kłódkę.

Myslę, że jest 99% bezpiecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały teren jest ogrodzony i czy całą dobę jest tam jakiś gospodarz?
Teren ogrodzony, jest gospodarz, monitoring, oświetlenie. A co do sprzętu to wszystko zależy jakie ma się szczęście, jakiego sąsiada. Nie jestem pewien ale chyba kiedyś ktoś pisał, że na tym łowisku rano (w nocy kimał w namiocie), okazało się, że przy jednej wędce brakuje kołowrotka. Niestety w naszym kraju człowiek nigdzie nie może do końca czuć się bezpiecznie. Po za tym uważam, że łowisko to jest na wysokim poziomie, osobiście je lubię, nigdy nie miałem na nim żadnych problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . byłem na okoniu jednak dobę wcześniej niż miałem zaplanowane. Ale na dobre wyszło, byłem od 18 do 10 rano na st. 29 i w tym czasie nałapałem łącznie ponad 50 kg karpi, 3 szt były 7-7,5 kg, 1 6,5 i parę sztuk wigilijnych max 4, ale najmilsze zaskoczenie nastało o godz. 5.30, słyszę PIIIIP PIIIIIIIII, dobiegam zacinam a ryba idzie do brzegu szybkie zwijanie żeby nie było luzu , przy brzegu zaczyna walczyć i po krótkiej walce na macie leży 11,2 kg karp pełnołuski - dostał numerek 200 :)

b3b76096008675abmed.jpg

11,2 kg

a05df147c9a898aemed.jpg

7.5 kg

edf354334c651901med.jpg

7 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obiecany post dla kolegi z pomostu 40 byliśmy w dniu 25.07 (sorry za opieszałość, jak przeczytasz odezwij się tu albo na priv.) Na kulki uwaga NOWOSC!!! Cap Zoom- Amur (zapach trawy oficjalnie , a tak naprawdę szpinaku na nasz nos, ale niestety nawet piknięcia sygn. nie było przez półdnia, i całą noc. Wrzuciłem 1kg jako zanetowe i na włosie zadipowana kulka i lipa, a w dzień kolega właśnie z pomostu 40 widział kilka amurów żerujących właśnie tam gdzie zarzuciłem w nocy a on w dzień, wiem , że to nie jest wyznacznik ale no niestety nic sie nie zadziało. Za to kulki owocowe ze stanowiska 38 w sumie 3 brania w przeciagu 1,5h, prawie pełnia szczescia bo od prawie 24H nic sie nie działo praktycznie na całym łowisku, 2 odjazdy piękne, koło 3 rano po całym dniu bez brania u mnie i u kolegów na czterech stanowiskach, generalnie nie zacinam odjazdów, i co porażka 5-7m od pomostu spinka w jednym i drugim przypadku :(, za 3 braniem zaciąłem i ale już nie był ładny odjazd tylko popiskiwania sygnalizatora i pusto :( , jak myślicie bo mi pachniało to amurem, jechał jak kłoda i dopiero zaczął walczyć właśnie blisko pomostu, niestety ciemno i nic nie widac i spinka, pusto na haku. Całą winę zwaliłbym na zestaw , ale dwa dni wczesniej wlasnie na te zestawy i te same kulki rekordy wszelakie swoje pobilem i to w ciągu dnia od godz. 8 do 17.00 5 karpi 14, 12, 11, 10 i 4kg oraz pierwszy Amur na okoniu 6kg. Macie pomysł co to mogło być, może jesiotr? Holowałem niezbyt forsownie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim, nieudanym wypadzie z czwartku na piątek (21 - 4) gdzie nie mieliśmy żadnego konkretnego brania, wczoraj (pon/wt) znów wybraliśmy się na to łowisko.

Siedzieliśmy od 21.30 do 3 na stanowiskach 29 i 30.

Tym razem było 5 brań z czego 3 zacięte i wyjęte 2 ryby z wody.

Ok 22 karp 5,5kg na kulkę banan+ryba

i ok północy amur 6kg na kulkę truskawkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugiej takiej jak okoń nie znajdziesz :D objeździłem wszystkie, ryby jak wszędzie mają swoje humory, ale ukształtowaniem dna i różnorodnością stanowisk wznosi się wysoko ponad konkurencje...dla przykładu ostatnio byłem z ciekawości w piorunowie... i co złowiłem na kulkę ? sandacza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę z kolegami na nocke sobota/niedziela na 28.

qazqq

Dzięki za informację jednak z kim nie rozmawiam to jakoś straszna lipa się tam zrobiła. Może to wina pogody bo w sumie upały takie żę ledwo da się dzień przezyc natomiast po ostatnich 3 eskapadach wrócić z niczym to trochę przegięcie.

Oczywiście widziałem posty wyżej i gratuluje kolegom. Ja po prostu mam pecha! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.