Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko specjalne OKOŃ


bobiniarz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No i już. Tam na końcu to krucho z miejscami :shock: , a że w końcu rezerwowałem 4 pomosty to mam 26; 27; 27a; 28. Trochę wcześniej ale damy radę.

Trini, napisz mi na priv, albo i daj jakąś mapkę, skąd Cię zabrać. Jeżeli z Legionowa to mogę pojechać przez most Grota i zajechać od tamtej strony. Będziemy mieli trochę ciasno bo zabieram jeszcze trzech kumpli, ale co to dla cinquecento! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O :/ , to muszę przenieść rezerwacje w wasze okolice bo za daleko będzie tak latać co chwila :) . No i kolejna sprawa że mam motorek w serwisie (jedyny środek lokomocji mój) i czas oczekiwania na części to do tygodnia, mam nadzieję że się wyrobią :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale ekipa wyszła,ja mimo szczerych chęci nie pojadę :(. 10 mam egzamin z matmy wyższej oraz z gospodarki odpadami więc zamiast z wędką bede musiał nad całkami w weekend posiedzieć ;/.

bobiniarz, byłem ostatnio na pomostach 27A,28. Na 28 tak jak na mapie łowiska wszędzie gdzie da się rzucić jest bardzo płytko od 1,5-2m.Na tym pomoście 0 brań karpia,za to dorodne jazie można złapać na czerwonego.Na 27A jest już lepiej karpie można złapać, ale nadal trzeba bardzo daleko rzucić żeby dotrzeć do tych 3m głębokości.Weźcie zatem tez spławik,bo na grunt to troche głupio na takich głębokościach łapać :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na kilka godzinek wieczorkiem ... i nic zero brań , nikt dookoła nie miał żadnej ryby, tylko sąsiad na 9 jednego jazgarza :D . Porozmawiałem z właścicielem i powiedział ze z rana były zawody karpiowe i nawet oni złapali tylko kilka płoci i krąpi :/ pogoda szaleje ryby nie biorą. Oby sie ustabilizowała teraz do weekendu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sociu, na 28 będzie biczował wodę zapalony spiningista, więc może coś wyhaczy, szkoda że nie jedziesz, ale jeszcze będzie niejedna okazja.

Dziś 4h spin nad Dziekanowskim (zakończony połamanym kijem :evil::evil::evil: ) nawet ani jednego pobicia i to nie tylko u mnie, trochę drobnicy na spławik u kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już mieliśmy się zdecydować z kumplem na ten ,,wspaniały'' wypad wędkarski, ale jak czytam Wasze posty:ten pomost jest mój, tamten ja rezerwuje lub tamten zajął ktoś tam , to rzygać mi się zachciało.Dzięki serdeczne ,ale na drugi raz zaznaczcie na forum ,że takie spotkania są organizowane dla z góry wybranych osób(w tym przypadku lekko zalatuje mafią).Wędkarze z dalszych regionów tak naprawdę nie są brani pod uwagę.Wystarczy że opłacą składkę na kiełbaski i piwo :twisted: Pozdrawiam i życzę udanych połowów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bardzo zrozumiałeś o co chodzi.

Z rezerwacjami chodzi o to, że z reguły na tym łowisku w weekend jest "full".Mimo chęci łowienia nie ma takiej możliwości(tylu wędkarzy wpuszczają,ile jest pomostów).

Dzwonisz zatem do właściciela łowiska i mówisz tydzień wcześniej jak nie lepiej że na łowisku będziesz w dany dzień. Za 6PLN dopłaty nikt nie zajmie Ci pomostu i będzie na ciebie czekał.

Jest to zatem tylko zapewnienie sobie w ogole miejsca na łowisku.

I tylko tyle w tym chodzi,żeby nie jechać w ciemno, bo a nóż będą wolne miejsca.Nie jest to "mafia" i napewno nie chodzi tu o to żeby osobom z dalszej miejscowości zająć miejsca.Każdy tutaj akurat ma takie same na to szanse:).

Może zatem czasem lepiej dokładniej przyjrzeć się sprawie lub zapytać OCB?.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już mieliśmy się zdecydować z kumplem na ten ,,wspaniały'' wypad wędkarski, ale jak czytam Wasze posty:ten pomost jest mój, tamten ja rezerwuje lub tamten zajął ktoś tam , to rzygać mi się zachciało.Dzięki serdeczne ,ale na drugi raz zaznaczcie na forum ,że takie spotkania są organizowane dla z góry wybranych osób(w tym przypadku lekko zalatuje mafią).Wędkarze z dalszych regionów tak naprawdę nie są brani pod uwagę.Wystarczy że opłacą składkę na kiełbaski i piwo :twisted: Pozdrawiam i życzę udanych połowów.

Z konia spadłeś ? czy o drogę pytasz ?.

Jaka mafia ?? jakich z góry wybranych osób ?? nigdy jeszcze nie miałem przyjemności łowić z Trini czy innymi osobami z forum (poza Sociem traf chciał ze tego samego dnia wybieraliśmy się na to samo łowisko) . Została przedstawiona mapka łowiska kilka postów wyżej i na tej postawie rezerwujemy sobie miejsce do łowienia ( Na weekendy i tak trzeba rezerwować pomost u właściciela łowiska ((odpłatnie dodatkowo 6zł)) gdyż jest tylu chętnych że z marszu praktycznie niemożliwe jest dostanie się na łowisko - szkoda, że nie zorientowałeś się przed napisaniem tak durnego i obraźliwego postu) Dlatego jest mowa kto na jakim i gdzie aby móc zająć blisko siebie miejsca żeby nie latać na pogawędkę przez pół łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oI0, Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam a Ty małolat uważaj co piszesz ,bo Twój post jest bardziej obraźliwy od mojego.A jak sie nie podoba to zawsze możesz zmienić forum.Ja wyraziłem tylko swoje zdanie, którego nie zmienię i tyle.Z konia nie spadłem i o drogę też nie pytam i pamiętaj o tym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi sabat69

Uzasadni Twoje zdanie - gdyż to co napisałeś jest bardzo nie jasne ( i nie mówię o "małolacie" - pyskówki zawsze można sobie prywatnie wyjaśnić - nie od tego jest forum ).

- Jak i dlaczego wędkarze z dalszych regionów są lekceważeni ??

- Dlaczego uważasz że spotkanie tego typu jest dla wybranych z góry osób ???

- Z jakiego powodu ma zalatywać mafią ???

- Gdzie wspomniane jest o składce na kiełbaskę i piwo ???

Proszę o uzasadnienie twoich "oskarżeń" wobec spotkania się w kilka osób na łowisku okoń do którego ma dojść 6 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz że spotkanie tego typu jest dla wybranych z góry osób ???

bo wędkarz "z daleka" może sobie co najwyżej poczytac post o Okonku w kwestii kto jaką miejscówke zarezerwował

ten pomost jest mój, tamten ja rezerwuje lub tamten zajął ktoś tam

w tej kwestii popieram Jacka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robcio, Z wielką przyjemnością odstąpię wam zarezerwowane miejsca , mogę zająć obok nie ma najmniejszego problemu z tym, jeżeli ryba żeruje to będzie i 3 metry obok . Kwestia porozumienia się.

Jeszcze raz przypominam ze pomosty na weekendowe połowy na łowisku trzeba z dużym wyprzedzeniem rezerwować u właściciela łowiska, a dobieraliśmy je tak, żeby być jak najbliżej siebie. Ot cała sprawa z rezerwacją.

Większa wspólna grupa wędkarzy - tym przyjemniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock::shock:

O co wam tam w tej Łodzi chodzi?

Napisałem przecierz że zapraszamy wszystkich chętnych i poprosiłem o rezerwowanie miejsc na łowisku, gdyż jest to łowisko PRYWATNE jeżeli ktoś nie doczytał. A czy takie same odruchy wymiotne wzbudzają u was inne umawialnie, których wszak na forum jest kilka. Przecierz temat jest stworzony ogólnie dla tego łowiska i nie jest konkretnie określone co ma być tematem rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna spóźniłam się...

W cholerę miałam roboty no i mam stanowisko numer 21... :evil:

No dobrze chociaż, że blisko Was - ale jak będzie lało to ja wypadam...

Zarezerwowałam na siódmą rano - tak mi pan z okonia powiedział, że stanowisko 23 też na tę godzinę jest zarezerwowane.

Mąż mnie podwiezie - więc już nie będę nikomu gitary zawracać, ale dzięki stokrotne za pamięć :mrgreen:

A co do tekstów powyżej, to nie skomentuję...

Wystarczy czytać ze zrozumieniem, i zauważyć, że za każde stanowisko się płaci - i nie będzie problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oI0, my jedziemy w szejściu na dwa samochody i będą dwa wolne miejsca.

trini, mam nadzieję że nie przestraszyłaś się tego cinqecento, to tylko żarcik był. Daj mężusiowi pospać, nie ma problemu żebym cię zgarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.