Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie na zakupy....


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Kotliny Kłodzkiej, jak powszechnie wiadomo lub też nie, kiepsko na "moim" terenie o konkretny sklep wędkarski, nawet żeby sobie pooglądać, pomacać i odkryć coś nowego. Wrocław zaliczyłam, tudzież jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek zakupy nie były zbyt obfite z jednego powodu: zbyt mało gotówki przy D :mrgreen:

No, ale.... i tu przy okazji daję pole do popisu Głogowianom (czy jak tam Was zwą) :wink:

Obecnie jestem w Głogowie i to na kilka dobrych dni, niestety bez kijów :evil: będę miała kilka wolnych chwil do zagospodarowania, więc dlaczego nie...... Sklepy z pomadkami i obcasami odpadają, czas na konkrety :twisted:

Może jakieś propozycje, niekoniecznie godne polecenia, ale to zawsze coś.

Zachęcam również wszystkich Dolnoślązaków do dzielenia się informacją na temat miejscowości, gdzie znajdują się sklepy wędkarskie, te mniejsze i te większe.

Niech mój post tak przy okazji będzie inicjacją budowy bazy danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon

Taaa bo jakoś nikt nie chce się podzielić żadnymi informacjami :roll:

Ale jedno mogę stwierdzić: bardzo spodobał mi się sklep w Legnicy "Kakadu", fajna ekipa tam pracuje no i jest w czym wybierać. Dla mnie jedyny minus - mam daleko bo jednak 100-kę trzeba lecieć. Ale przy jakiejś okazji można tam zrobić fajne zakupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No madi u nas we Wrocku to :

krokodyl ul. tęczowa - to naprawde jest duze centrum i duży wybór, ceny ok. Choć wg. mnie daja marne rabaty jak juz na karcie stałego klienta nazbierasz punkcików. I co za tym idzie nie ma praktycznie juz mozliwosci negocjacji.

Ale kazdy znajdzie cos dla siebie - spiningisci i karpiacze i tyczkarze itd.

W centrum Magnolia - taki z 5x mniejszy od krokodyla ale tez jest troszke sprzętu.

Przy okazi na inne zakupy możesz skoczyć ;)

No i kupaaaa mniejszych innych sklepów we wrocku cięzko by opisywac każdą budke czy lokalik, no bo jest tego troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krokodyl ul. tęczowa -
Madi już zna ,zresztą nie tylko Trini też była .Co do rabatów na karcie stałego klienta ,to zależy od wielkości zakupów ,znam takich co mają rabat po 10% ale sumy jakie wydali na sprzęt przekraczają 10000pln.Generalnie krokodyl staje się drogim sklepem ,choć wybór mają bezkonkurencyjny .

Z ciekawostek otworzył się nowy sklep wedkarski "Ikra" na ul. Długiej przed sklepem OBI ,dziś byłem w odwiedzinach ,powierzchnia standardowa i wybór też standardowy króluje oczywiście sprzęt marki Jaxon. :cool: Jak mi załatwią parasol Zebko w przyzwoitej cenie to będę tam zaglądał jak nie no to powiem im pa,pa . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W centrum Magnolia - taki z 5x mniejszy od krokodyla ale tez jest troszke sprzętu
uuu ja tam co nie pojde po coś to zawsze akurat nie ma... :(( a i ceny mają nie najniższe.. lubię za to we wrocku sklep na kurkowej..
Generalnie krokodyl staje się drogim sklepem
tez to zauważyłem, zwłaszcza na pierdołach tu złotówka tam dwie i nagle na całych zkupach robi sie różnica..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławianie, czy to prawda że w Krokodylu mają sprzęt Milo i zanęty Milewskiego? Ile kosztuje taka paczka Lider Platinum?
Maja ,a jakie ceny nie wiem ,ale jak chcesz to w przyszłym tygodniu sprawdzę ,byłem dziś i może będę we wtorek lub środę w przyszłym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi już zna
krokodyl ul. tęczowa

Ano :mrgreen:

Ostatnio nawet przejeżdżałam obok, ale już było bardzo późno i niestety z zakupów nici :cry:

Sklep mogę w 100% polecić, a obsługa normalnie THE BEST :wink:

No i jak wcześniej pisałam Legnickie Kakadu też dla mnie bomba, mimo, że spędziłam tam dosłownie chwilkę :grin:

Ale nowe blachy są :twisted:

Jak dam radę obcykam Świdnicę, aczkolwiek nie obiecuję :roll:

No chyba, że są jakieś propozycje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

pl. Świętego Macieja - sklep spiningowy, duży wybór Shimano(chyba nawet Stelle w ofercie miał) z tego co pamiętam, serwis i naprawy.

ul. Więckowskiego - kiedyś drugi sklep tego właściciela był przy PZW na Kazimierza Wielkiego.

Często można tam było spotkać znanego z gazet spiningiste (Chyba mistrz świata z tego co pamiętam) dawno nie odwiedzałem tego sklepu.

Jadąc do Tesco na Długiej, zaraz za mostem Dmowskiego jest taki jakby pawilon wędkarski ale nigdy nie byłem.

ul. Kurkowa - zoologiczno-wędkarski, zanęty, robaki, żywce na jesień, jakieś wędki i inny sprzęt

Ul. Poniatowskiego - wszystko i nic, sprzęt do wszystkich metod ale wybór nie powala, byłem kilka razy w przelocie.

Ja lubiłem, niestety już zlikwidowany sklep na ul. Ruskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

polecam sklep przy ul.Kurkowej wybór sprzętu przyzwoity i na każda kieszeń mają też woby ręcznie robione które naprawdę polecam

jest tez fajny sklep na ul. łączącej Kościuszki i Traugutta bodajże Wieckowskiego czasem trafi sie naprawdę dobry sprzęt za niską cenę

a jakby komuś kiedyś w nocy sie zachciało jechać na ryby i nie miał zanęty i robaków to na stacji benzynowej na swojczycach niedaleko przejazdu kolejowego można dostać przez całą dobę cena wiadomo trochę wyższa ale dostęp 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.