Skocz do zawartości
tokarex pontony

Spotkanie Ślązaków- Przeczyce 22-24.05


voivod

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Liczę na Haczykową płeć piękną :mrgreen: zobaczymy czy się odważy przyjechać :mrgreen:

Prawdopodobnie... to chyba do mnie.....

Jeżeli tak, to niestety muszę Was rozczarować lub też uszczęśliwić - delegację ze Śląska niestety musiałam zakończyć dość szybko, bo już 16 maja w sobotę :evil:

Obecnie w sumie od dziś bujam się po Opolu.

A tak liczyłam na choć krótkie spotkanie :cry:

Panowie dajcie czadu, połamania kija :wink:

Aaaaaaa i na konkret relację czekam, co bym zobaczyła co mi przed nosem umknęło, a i memu Szefowi pokażę (Pozdrawiam z resztą) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grila powinienem zabrac wiec bedzie jeden wiecej a i wiekszy od Andiowego :wink:

kulki kupione , alivio tez mozna jechac i machać :lol:

to jak wygląda aktualna lista gości ?

Bronek z Gofrem

Andi Voivod Hołek

piotrek chorzów

kto jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się to za najlepszą alternatywe na takim spotkaniu, ja biorę dwie paki rosów i robię zestawy węgorzowe, co nie znaczy że na kule nic nie wejdzie :grin:

trzeba bedzie wziąc szpadel i wykopac :wink:

ja tam rzuce kulasy i niech pływają całą noc co by mi wędki za bardzo nie przeszkadzały w wędkowaniu :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi nic nie wypadnie, to nawiedzę Was w piątek ok. 17-18 z moim synusiem ... tak wpadnę na kontrolę sprawdzić, czy nikt nie zasłabł od ogórków Andiego :cool:

:lol: :lol: :lol:

O mamusiu - wszelki duch!

Shogun - bardzo miło Cię widzieć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się :mrgreen:

Bronka rozłożyło, musi sobie odpuścić.

Ja niestety transportu sobie już załatwić nie zdąże.

Wysoce prawdopodobne, że wezme spina w łapę (Czarna Przemsza) i zajade busem do Was na kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry chłopaki nie przyjadę .

odnowiła mi się rana po przebytej operacji.

dzisiaj zamiast waszego towarzystwa czeka mnie towarzystwo chirurga :???:

a tak sie qrwa cieszyłem na spotkanie z wami.

sprzet kupiony juz zapakowany , wódeczka grill.

ehh jak czlowiek cos zaplanuje :evil:

zycze wam miłego zlotu :wink:

ps wypijcie za moje zdrowie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bronek NAWYRABIAŁEŚ

wiem jak jest ja jeszcze cierpię po operacji :evil:

Panowie to takie nieskromne pytanko KTO JEDZIE :?::?:

PS. Jednego mogę zabrać po drodze :mrgreen: za BROWARA :mrgreen:

ZOSTAJE TYLKO DO SOBOTY do 12-13 max

Wiadomości tylko do 14:30 potem jestem poza zasięgiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamusiu - wszelki duch!

Amen :cool:

I Ciebie Triniuszka również miło witam ... cmok, cmok

Do rzeczy.

Dwie godziny ulewy, burza i zrobiło się kolorowo

48cbe566d4871b1am.jpg

Trzej muszkieterowie ładują się "siłą dobra" i przetrwania ... byle przeżyć do rana :cool:

7d7231f3544882b2m.jpg

Kucharz zlotu i pożeracz "kiembałs" (czyt. kiełbas)

95db6e9e32d77357m.jpg

Pomocnik kucharza zlotu

20c7285b1e149839m.jpg

Tyle z mojej strony w kierunku => z wody na las.

Z lasu do wody wrzuci Andi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja dopisze kilka słów sprawozdania z naszego spotkania :mrgreen:

Przybyłem zobaczyłem i frekwencją się przeraziłem :shock: – grono kompanów okazało się mało liczne jednak ZACNE i bardzo życzliwe.

Uległem presji wędkarskiej Andiego :mrgreen: , podobnie jak niejeden zbiornik :mrgreen: zgodziłem się na przeprowadzenie testów medycznych na moim organizmie - kroplówka oraz podajnik natychmiast został zorganizowany i rozpoczęto transfuzje – organizm znosił dzielnie trudy spotkania . :mrgreen:

W międzyczasie z Miśkiem /czytaj I kucharz zlotu – ten od kiembałsy / rozegraliśmy meczyk piłkarki oczywiście Młody nam nastukał jak złoto było chyba 10:0 ,

następnie po zmaganiach sportowych nadszedł czas konsumpcji KIEMBAŁSY

:!: /fajny tekst – to jest szlagier/ :!:

Ryby zachowywały się bardzo wyrozumiale wiedziały że mamy zlot i czas na pogaduchy więc za wszelką cenę omijały nasze zestawy w celu zapewnienia spokoju na zlocie :cool: , pierwsza ryba zlotu zameldowała się u pomocnika kucharza , czyli Andiego – myślę że sam się pochwali DROBNYM ZLOTOWYM PRZYŁOWEM :shock: ,

ja pierwsze branie zaliczyłem o 6 rano ZŁOŚLIWY leszczyk uwiesił się na zestawie i nie dawał spać przez kilka minut :evil: po ściągnięciu zestawu oszalałem ze szczęścia leszczyk miał mniej niż 10 cm :shock: , następny zaatakował zaraz po zarzuceniu zestawu :shock: ten był ogromy ok. 15cm jak się dowiedziałem później ,na ten zbiornik to całkiem spora ryba .

Z porannego letargu wybudził nas Shogun wpadł na KONTROLE stanu załogi i obozowiska po szybkim obchodzie odebraniu meldunków i dostawie KIEMBAŁSY :mrgreen: zezwolił na udanie się do dalszego leżakowania :wink: .

Nastał czas obiadu i tak jak poprzednim razem Syn Shoguna stanął na wysokości zadania i zorganizował gar kuchnie i rozpoczęło się grilowanie .

Pozostała część zlotu jest dla mnie owiana mgłą tajemnicy niestety musiałem wcześniej pojechać do domu.

Pozdrawiam wszystkich uczestników i wielkie dzięki za spotkanie.

Teraz wiem jakie lekarstwa mam zabrać na następny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie to może wreszcie ustalimy czyj ten AL był , Ja przyznaje się do pozowania i odhaczania bo jako jedyny potrafiłem to SROBGIE BYDLE utrzymać w gołej ręce / trza mieć praktike/

Andi zaciął IDELNIE za „ware” ciekawe kto go wyholował

To na 100% była RYBA ZLOTU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie to może wreszcie ustalimy czyj ten AL był , Ja przyznaje się do pozowania i odhaczania bo jako jedyny potrafiłem to SROBGIE BYDLE utrzymać w gołej ręce / trza mieć praktike/

Andi zaciął IDELNIE za „ware” ciekawe kto go wyholował

Jak w tym kawale ze zdziwionym rudym synkiem rodziców brunetów- masz szczęście dziecko, że nie szczekasz- taka była impreza :mrgreen::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.