Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisła w Jankowicach


adam_mce

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak tam wisełka czy cos skubie mam sie zamiar wybrac, napiszcie czy duży poziom wody na Jankach

Poziom niski i średni,ale z braniami tragedia.Cztery wędki przez 2 i 1/2 dnia i nic ! Robala jak się rzuciło/obojętnie jakiego/to po pięciu godzinach się go ściągało nietkniętego.Obojętne czy na głębokiej wodzie czy na płytkiej.Po wierzchu też nie widać żadnej ryby żerującej. Obok goście po 2-3 godzinach też wymiękali,bo raz pogoda nie ta,a dwa zupełne bezrybie.

Przy okazji apel:jak będziecie jechać do Jankowic to bierze ze sobą z dwa duze worki nylonowe na śmieci.Wywoźmy pomału te śmietnisko/głównie butelki/bo inaczej nie będzie się dało dojść do brzegu ,a na PZW szkoda się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczerze mówiąc nie znam tych Jankowic a bardziej znam Jankowice przed Pszczyną , czyli chodzi po prostu o Wisłę nie daleko kanału przy Dworach , teraz już wiem:) Dzięki za odpowiedź mimo wszystko:D Chciałem się dowiedzieć jeszcze jak tam na tej Wisełce w Jankowicach wyglądają miejscówki , jakieś drzewa przyjemna okolica? bo przy kanale to tak troche suchawo , więcej murów i tych badziewi z tej przepompowni gdzie woda wpływa niż uciechy dla oka... hehe:) Dajcie znać panowie jak tam teren wygląd w tych Jankowicach.

Pytanie jeszcze odnośnie łowienia i miejsc na tej Wiśle w okolicach Jankowic. Dokąd można łowić na tej Wiśle? dalej leci miejscowość Rozkochów,Źródła,Okleśna.

Gdzie jest granica Katowic na tym odcinku tutaj Wisły? nie chcę mieć nieprzyjemnej sytuacji ze wejde na inny obszar. Może ktoś zaznaczyć na mapce i wyslac zdjecie ??:)

PS: Szacunek za te śmieci , tak trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę usiąść gdzieś w okolicach Mętkowa , zobaczymy. Szykuje się na cały dzień pon-środa wezmę wolne i zobaczę ale czekam na lepszą pogodę bo nie mam zamiaru siedzieć w takiej aurze :) Leszcz coś podchodzi czy kompletnie nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Co tutaj taka cisza ?? Nikt nie jeżdzi na Wisłę do Jankowic ?? Jaka jest sytuacją ?? Ja byłem tam tylko raz w zeszłym roku. Ciągnie mnie tam jeszcze ale nie wiem co słychać ?? Pracuje jeszcze tam pogłębiarka przy ujściu Skawy do Wisły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dużej ryby w ogóle nie ma w łowisku-i to obojętnie z jakiego gatunku,zupełny brak żerowania nocnego zarówno drapieżnika jak i białej ryby,w dzień sporadycznie płoć i leszcz poniżej 30cm czasami karaś,w górze od tamy droga dojazdowa wzdłuż Wisły na łowisko rozjechana na maxa od końca łowiska używanego do organizacji zawodów dalej nie przejezdna-bagno bez wariantu jego objechania,stanowiska i dojazd do Wisły zarośnięty-z 30 stanowisk istniejących w zeszłym roku powyżej tamy w tym roku mozna łowić na... czterech reszta zarośnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Witam panowie.

Jest ktoś kto bywa na tym odcinku Wisły?

Bierze cokolwiek, a jak już nie wiecie czy bierze, to niech chodź ktoś napisze jak z oblężeniem w piątki popołudniami (nie chciał bym na darmo jechać ponad 50km) na tym odcinku i ewentualnie na Wiśle przed kanałem dwory

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
I Witam Panowie napiszcie jak tam sytuacja na Wisełce,jaki stan wody,czy cos skubie, a iczy nie sa organizowane zawody w weekend ponieważ wybieram sie w sobote a niechciałbym być zaskoczony a kawałek drogi musze pokonać Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.