Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wisła w Jankowicach


adam_mce

Rekomendowane odpowiedzi

Wujas z kumplem byli od 17 (wczoraj) do 3 w nocy. Brań było tyle, że.... zdecydowali się nie czekac do rana... Jeszcze do zmierzchu cos tam skubało, ale po zapadnięciu zmroku woda zamarła. Efekt połowu to 1 (słownie: jeden) leszczyk 30cm. Ludzi sporo, ale dzwonki milczały jak zaklęte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

słownie: jeden) leszczyk 30cm. Ludzi sporo
tez jestem bardzo zrażony do wisły,ludzie siedza ale mało kto cos łowi.W zeszłym roku kilka nocek i bez szału w tym byłem raz nie zlowiłem nic i chyba w tym roku mnie tam nie zobaczą :mrgreen: Moze nie wiem gdzie siasc brak szczescia itp ale po trzech latach nieobecnosci w kraju pierwsza nocka była jak szczał w pysk ,czterech wedkarzy i ani jednego brania :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Byliśmy z kumplem od piątku wieczór do południa w niedzielę. Brań jak na lekarstwo i praktycznie sama drobnica. Największe byly dwa leszcze po 47cm a poza tym kilka mniejszych, płoteczki ok. 20cm a z drapieżników dwa małe sandacze i sumek. Kiepsko, ale przynajmniej pogoda dopisała. Rozmawialismy z kilkoma wędkarzami i podobno ostatnio tak jest, że tylko na przypadki można liczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Ktoś się wybiera na majówkę? :> Dzieje się tam coś w ogóle?
jesli chcesz jechac powiazac przynony to spoko :mrgreen: ostatnio przejezdzałem stanołem pogadac z gosciem ktory wedkował to złapał przy mnie dwa karasie i kilka płotek na spławik ale leszcz jeszcze słabo podobno.W sumie dopóki sam nie pojedziesz to sie nigdy nie dowiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koledzy do wiadomości.Jeśli chodzi o kanał Jankowicki.Byłem cały tydzień licząc od soboty wypad rano od 6 do 11 czasem 12 ja tylko na spina.Jeśli chodzi o drapieżnika to zawsze coś się złapało,ale bez szału.Przewaga niewymiarowego szczupaka ok 45 do 48 cm jeden dzień miałem udany dość spory mi się spiął,ale po godzince zapiął się na 70 cm ino strasznie chudy.Jeśli chodzi o białą rybę to z obserwacji drobny leszcz,płoć i na dolnym kanale tym łączącym się ze skawą w zatoczce ładnego linka wyciągli.Ogólnie nazekać nie można,ale szału nie było przez kończący się tydzień.Jutro się może wybiorę na jakie 4 godzinki zobaczymy co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na chwilkę na spina na kanale,ale jeśli chodzi o drapieżnika,to nawet nie było pobicia totalna lipa jak nigdy,za to przypadkiem za płetwę grzbietową zahaczył się o kotwiczkę z woblera ok 50cm Amur,nie został zraniony i w dobrej kondycji wrócił do wody z powrotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja dzisiaj tam byłem 12 godzin.

Wynik 2 leszcze. Jeden to maleństwo,a drugi niewiele większy bo 32 cm.

Przez tyle godzin tylko 2 ryby.

Osób mnóstwo. Brzeg obsadzony strasznie. Ogólnie prawie zero brań. Obok na "trupa" jeden chłopak złapał sandacza około 55 cm. Reszta kompletnie nic normalnego.

Dzisiaj jakiś chyba dziwny dzień był. Raz gorąco, raz zimno, raz duszno. Rano jeszcze trochę ryby brały, ale później to straszna lipa. Słychać i widać było szalejącego bolenia.

Łowiłem na białe, czerwone robaki, sztuczną ikrę, sztuczne czerwone, kukurydza, ryż prażony.

Najbardziej brały właśnie na ryż, no ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dokładnie w tym miejscu wisła i lipa totalna, w sobotę rano mały sandaczyk ok 25cm na ukleje i jedna świnka po południu i jedna świnka o 4 rano w niedzielę i tyle z ryb, masakra jakaś ostatnimi czasy, w sobotę maiłem odjazdy na wątrobę ale chyba typowo sumowy hak okazał się za duży :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Kolega z Bierunia i nie wie gdzie Jankowice ;). Kolego jak na cb jedziesz z Bierunia drogą nr 44 w kierunku na Kraków. Po dojeździe do Zatoru skręcasz w lewo w kierunku na Chrzanów droga nr 781. Jedziesz tak długo prosto, aż dojedziesz do Mostu nad Wisłą.

Też jestem ciekaw jak wygląda sytuacja w Jankowicach :?::twisted:. Łowiłem tam dwa razy bez większych efektów, lecz bardo miło będę wspominał te wypady :).

klik zlewnia górnej wisły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.