Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sandacz 2009


Gość jarek001

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

W moich okolicach na Wiśle, gdzie próbuję swoich sił w nocnych łowach kręcą się tylko małe sandaczyki. Wczoraj pod jedną główkę podeszło całe stado. Jeden nawet się skusił na woblera, ale mierzył jakieś 30cm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jaką diagnozę stawiasz, że coś w tym roku cienko z sandaczem?

Ano cienko :???: Nie pamiętam roku żeby do 6 czerwca nie powąchać sandacza :roll:

Dziś dwa wyjazdy spinning i wieczorem żywiec. Spin bez puknięcia, na żywca jeden dość ładny okoń. Super burzowa pogoda, spadek ciśnienia, wiatr- i nic :cry:

Trudno powiedzieć co się dzieje. Wydawało się, że po porządnej zimie powinno być dobrze. Być może jedna taka zima to za mało żeby ryby wskoczyły we właściwe tory. :roll:

Swoje zrobiło też to ostatnie ochłodzenie. Na marginesie- u mnie prawie nie ma komarów- bardzo dziwne- jak na tą datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak i to jest pewne. Z tego co wiem w całej Polsce jest cienko i to bardzo cienko.

Tak jak by ich po prostu nie było, nawet na tych sprawdzonych z ubiegłych lat miejscówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozdzielczość.. jaki to model??
W/g fotosika

Dane EXIF: Aparat:

Sony Ericsson K770i

Wartość przysłony: f/2.5

Czas migawki: 1/160

Czułość ISO: 100

Mnie zastanawia co innego data wykonania ?

Plik: DSC01194.JPG

Wykonano: 2009-05-18 12:52 Dodano: 2009-06-07 12:15

Wielkość: 1920x1440, 691 KB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi, Mnie to już nie zdziwi nic ,dziś oglądałem jak pseudo wędkarze ,prawdopodobnie ,powtarzam prawdopodobnie z multiplikator .pl złowili suma ,a jak że fotki i gratulacje i zamiast rybkę wypościć ,dostała w łeb i to jest bardzo smutne.A później taki pisze że on wszystkie rybki wypuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia co innego data wykonania ?

Wykonano: 2009-05-18 12:52 Dodano: 2009-06-07 12:15

Witam , to iż sandacz został złowiony podczas ochronnego okresu nie oznacza , że dostał w łeb . Jest to mój pierwszy sandacz i chciałem się pochwalić ( ot taka próżność ) .

Zdjęcie zostało dodane tak późno z powodu wyjazdu na urlop .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregor, zdjęcia w okresie ochronnym to bardzo drażliwy temat na forum. Było kilka akcji ze zdjęciami i ludzie dziwnie reagują na daty wykonania :mrgreen:

Najlepszym rozwiązaniem jest nie publikować tego rodzaju pikczerów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba też myśleć samodzielnie. Sandacz pobrał to pobrał. To że w okresie ochronnym to trudno. I tak jest na brzegu to fotkę można zrobić. U mnie ryba nawet jak nie ma wymiaru i jest w okresie ochronnym a zapnie się na śmierć czyli ktowica połknięta do samej dupy to ją ubijam i zabieram. Nie można być sadystą. Karp przeżyje jak się odetnie hak i kawałek żyłki, ale sandacz nigdy. Szczególnie jak połknie kotwicę z wolframem. Przepisy przepisami ale trzeba samemu decydować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek001

Wczoraj bylem nad wisla i mialem jedno mizerne branie.... az stwierdzilem ze kabarety w toruniu beda ciekawsze i tam sie przenioslem. :grin: ale w tym tygodniu planuje chodzic codziennie wieczorem na sandala. A wyniki to juz chyba zaleza od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ryba nawet jak nie ma wymiaru i jest w okresie ochronnym a zapnie się na śmierć czyli ktowica połknięta do samej dupy to ją ubijam i zabieram.

PuS, regulamin to regulamin (temat był wałkowany wiele razy). Nie wolno go łamać, a tym bardziej się z tym obnosić na forach.

Mam nadzieję , że ten falstart nie będzie zbyt długo pamiętany :cry:

na pewno nie będzie, najważniejsze to umieć się przyznac do błędu. brawo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ryba nawet jak nie ma wymiaru i jest w okresie ochronnym a zapnie się na śmierć czyli ktowica połknięta do samej dupy to ją ubijam i zabieram. Nie można być sadystą. Karp przeżyje jak się odetnie hak i kawałek żyłki, ale sandacz nigdy. Szczególnie jak połknie kotwicę z wolframem. Przepisy przepisami ale trzeba samemu decydować.

Z całym szacunkiem, ale takie bzdury opowiadasz, że aż ciężko czytać :???: Sandacz spokojnie sobie poradzi z hakiem (znam liczne dowody) pod warunkiem, że nie zaczniesz mu grzebać w bebechach po tej sesji zdjęciowej :roll:

Wyjęcie ryby- rzut oka gdzie jest hak i odcięcie jak najkrócej się da. Relatywizm powoduje, że każda ryba ...

zapnie się na śmierć czyli ktowica połknięta do samej dupy to ją ubijam i zabieram

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.