Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Znalezione w sieci


BobekSTW

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 527
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

to jest chyba haszpelek do rzutów zza siebie :mrgreen::grin:

można tym sposobem np. krowę zapiąć i przyciągnąć ją do siebie aby w te upały napić się świeżego mleka prosto z cyca :grin: a wtedy i mózg i reszta ciała jakoś ze sobą współgra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem odmówić sobie komentarza do tych fotek

Odniosło skutek :razz: Już nie ma rzeźnickich zdjęć :lol:

Z cyklu "czego to ludzie nie wymyślą"

To jest kołowrotek, co od razu miele leszcze na karbinadle :twisted::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, mogłbys wytłumaczyc co to słowo znaczy bo nie czaje i nie zrozumiałem sensu :roll: z gory thx.

To jest potrawa

http://www.czwa.odr.net.pl/produkt_regionalny/index.php?czytaj=00018

Która powoduje, że do siatki wędkarzy-Hanysów wędrują ryby nawet o wymiarze żywca na węgorza. A szpula skojarzyła mi się z nożem od maszynki do mięsa :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa to takie buty z ta nazwa to juz teraz wszystko czaje tylko ten link tomek1, co podałes cos u mnie nie działa. Jesli chodzo o ten kreciołek to racjia wyglada jak noz od maszynki a słyszałem kiedys od znajomego mowił ze jak czasem nałapie mnostwo ladnych ploci to bawi sie cały dzien w robienie kotletow a pozniej do sloja z jakas zalewa i na rybki bierze do... :mrgreen: konsumpcji z pewnym plynem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buc, ham, debil, szkoda słów

Witam, mocne słowa!!!!

Coś mi sie wydaje,że te zdjęcia są z Australii, a tam karpie to szkodnik, coś jak u nas babka albo sumik. Wypiera rodzime gatunki w zastraszajacym tempie!! Z tego co wiem to zlowionego karpia nalezy usmiercic pod rygorem mandatu. Walczą kangury jak moga a karpie sobie tam doskonale warunki do życia znalazly, ktos niefrasobliwy introdukawał je z Azji i teraz żałują....

No fakt, sposób ich pozbywania się, j.w. , średnio humanitarny....

Ale jak tak człowiek pomyśli, czego to by się nie zrobiło, w naszym przypadku, żeby chronić na przykład sandacze czy szczupaki, gdyby ktos nam tu jakiś agresywnie rozprzestrzeniający się gatunek sprowadził.....??

I z tą konkluzją zostawiam Was.... Co byście wtedy zrobili??

Pozdrawiam serdecznie, i pierwszy post po powitaniu zaliczony... :cool:

Teraz mam nadzieje, już bedzie z góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mocne słowa!!!!

i tak ma być, nie obchodzi mnie gdzie ten baran pastwił się na tych rybach,

chodzi tu o rzeż tych stworzeń i uciechę tego barana,

Z tego co wiem to zlowionego karpia nalezy usmiercic pod rygorem mandatu.

mi się łowienie ryb jakoś kojarzy z wędką i kołowrotkiem, a nie z łukiem i kołowrotkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Prawie

I znowu prawie.............

pyton Andiego

Bez takich proszę :twisted:

węgorz co się nim chwalił z miesiąc temu :mrgreen::wink:

Też tak myślałam, ale jednak to "prawie" mnie zmyliło :lol::lol::lol:

Sorki weselicho w zanadrzu i mi odbija bo z ryb nici w ten weekend :???::evil::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak pyton Andiego, znaczy się jego węgorz co się nim chwalił z miesiąc temu

brawoooo, tomek1, Tyś lepszy od adwokata, dokładnie o to mi chodziło :mrgreen::grin: jakże bym śmiał o czym innym myśleć :mrgreen::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.