Skocz do zawartości
tokarex pontony
pawelw

Brody Iłżeckie

105 postów w tym temacie

Odświeżę temat.

Panowie i jak tam ostatnio na Brodach, ruszyło się coś ? :wink: Bo ja byłem w tym sezonie 2 razy między mostami i raz brały same małe leszczyki a za drugim razem nawet brania nie miałem. :razz:

Mam jeszcze pytanie czy orientuje się ktoś gdzie "między mostami" jest najgłębiej? Bo w tych dalszych miejscach jest strasznie płytko obecnie i jest wiele zaczepów. I czy opłaca się tam ustawić za sandaczem ? :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na troć   Dragpm
I czy opłaca się tam ustawić za sandaczem ?

Im bliżej zapory tym prawdopodobieństwo sandała jest większe. Najwięcej brań mają tubylcy "na płytach" tuż przy zaporze. Między mostami to białoryb raczej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za info.

A między mostami nie orientujesz się czy w początkowych miejscach(najbliżej zalewu) jest trochę głębiej czy również takie płycizny jak w dalszej części. :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej płytko. Za to 2 kilomtetry w górę rzeki są fajne dołki. Złowiłem tam w zeszłym roku kilkaaa jazi. Między mostami to raczej tarlisko i nie tylko miejscowe ćwoki nie dają się nawet rybkom spokojnie wytrzeć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do zakazu nęcenia - zakaz obowiązuje, ale i tak większość nęci. Ostrzegam jednak, że w tym roku ładują surowe mandaty. Od kilku osób słyszałem, że wystarczy mieć założony koszyczek zanętowy i płaci się 100 zł - od wędki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz